Trwa ładowanie...
12-02-2010 14:36

Serialowi lekarze powracają!

Share
Serialowi lekarze powracają!Źródło: ABC Network
d4em2pi

Już w marcu kanał FOX Life szykuje dla widzów dwie super premiery. Szósty sezon serialu "Grey`s Anatomy: Chirurdzy" oraz trzeci sezon serialu "Prywatna Praktyka".

Grey’s Anatomy, Sezon 6 Środa, 3 marca, godz. 21.00

Emisja w środy o godz. 21.00
Powtórki w soboty o godz. 20.05 i niedziele o godz. 22.25

Lekarze ze szpitala Seattle Grace codziennie stają przed decyzjami, które mogą zaważyć na życiu innych. Wspólnie odkrywają, że nic nie jest jednoznaczne i ani medycyna ani związki nie mogą być definiowane wyłącznie w kategoriach czerni i bieli.

d4em2pi

Po długiej walce o własne uczucie Meredith Grey (Ellen Pompeo)
i Derek Shepherd (Patrick Dempsey) w końcu zdecydują się na przypieczętowanie swojego związku. Nie wszystkie wydarzenia będą jednak dla pracowników szpitala równie pomyślne… Trudne zmagania o uratowanie życia dwojga bliskich lekarzom przyjaciół – Izzie Stevens (Katherine Heigl) i Georgea OMalley`a (T.R.Knight) zakończą się, niestety, jedynie połowicznym zwycięstwem.

Serial „Grey`s Anatomy: Chirurdzy”, sezon 6 wyłącznie na kale FOX Life od środy 3 marca godz. 21:00

Private Practice, Sezon 3 Środa, 3 marca, godz. 22.00

Emisja w środy o godz. 22.00
Powtórki w soboty o godz. 21.00 i niedziele o godz. 14.35

Znana z Grey's Anatomy: Chirurdzy Dr. Addison Montgomery (Kate Walsh) przenosi się do Oceanside Wellness Center w Kalifornii, by tam kontynuować swoją praktykę lekarską. W tym sezonie pracownicy kliniki znów będą znajdować się w sytuacjach wymagających od nich podejmowania nagłych, intuicyjnych decyzji i oscylowania na krawędzi etyki – nie tylko w imię zdrowia pacjentów, ale również w wyniku związków i wewnętrznych napięć rodzących się między samymi lekarzami. W trakcie współpracy z zespołem Addison odnawia przyjaźnie ze szkoły, by wspólnie walczyć o życie innych … i swoje własne.

d4em2pi

Serial „Prywatna Praktyka”, sezon 3 wyłącznie na kale FOX Life od środy 3 marca godz. 22:00Less than perfect, Sezon 3
Poniedziałek, 8 marca, godz. 19.35
Emisja we od poniedziałku do piątku o godz. 19.35

Claude Casey to energiczna młoda dziewczyna, która uwielbia swoją pracę asystentki Willa Butlera (Eric Roberts), przystojnego prezentera wiadomości w GNB Television Network.

Po dwóch latach pracy Claude coraz lepiej radzi sobie z protekcjonalnym traktowaniem przez współpracowników Kippa i Lydię jednak teraz Lydia staje się nie do zniesienia, absorbując wszystkich opowieściami o swoim przyszłym ślubie. Na szczęście Calude jak zwykle może liczyć na pomoc trójki swoich przyjaciół: Ramony, Owena i Willa. Autorką scenariusza jest Terri Minsky (Sex w wielkim mieście), która inspirację czerpała z własnego życia, kiedy jako młoda dziewczyna pracowała w redakcji informacyjnej. W trzecim sezonie Claude odnajdzie swoje miejsce w Nowym Jorku i będzie zdobywała pierwsze doświadczenia w randkowaniu. Zacznie weryfikować własne ambicje i będzie starała się pogodzić karierę z życiem prywatnym nie rezygnując jednocześnie ze swoich wartości.

Serial „Prawie doskonali”, sezon 3, już od poniedziałku 8 marca o godz. 19.35 na kanale Fox Life

INNE ATRAKCJE NA FOX Life

Zaklinacz dusz, sezon 5

Od wtorku 2 marca o godz. 20.05,
Emisja: od poniedziałku do piątku o godz. 20.05

Ocalić Grace, sezon 1

Od poniedziałku 1 marca o godz. 22.55
Emisja od poniedziałku do środy o godz. 22.55

Rita daje czadu, sezon 1

Od poniedziałku 8 marca o godz. 19.10
Emisja: od poniedziałku do piątku o godz. 19.10

d4em2pi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4em2pi
d4em2pi