Trwa ładowanie...
d1tlb38

Serial „Veronica Mars” wróci po 11 latach!

Kryminalny serial „Veronica Mars” z Kristen Bell powróci po 11 latach. Będzie czwarty sezon!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Serial „Weronika Mars” wróci po 11 latach!
Serial „Weronika Mars” wróci po 11 latach! (East News)
d1tlb38

Fani kultowego serialu „Veronica Mars” mają powody do radości. Platforma Hulu właśnie finalizuje rozmowy w sprawie realizacji czwartego sezonu serialu.

„Veronica Mars” powróci!

„Veronica Mars” zadebiutowała w 2004 roku jako serial kryminalny dla młodzieży. Historia dotyczyła rezolutnej licealistki - detektywa, która po śmierci swojej przyjaciółki postanawia rozwikłać tajemnicę jej zabójstwa. „Veronica Mars” podbiła serca fanów na całym świecie i przyniosła sporą popularność samej Kristen Bell. Niestety po trzech sezonach stacja CW zdecydowała się na skasowanie serialu.

d1tlb38

Wierni fani serialu „Veronica Mars”

W 2014 roku dzięki zaangażowaniu fanów i zbiórce pieniędzy na Kickstarterze powstała filmowa kontynuacja serialu „Veronica Mars”. Film był powrotem do miasteczka Neptune i rozwinięciem kolejnego wątku kryminalnego, który dotyczył byłego chłopaka Veronici – Logana (Jason Dohring). Filmowa „Veronica Mars” zarobiła 3,3 mln dolarów.
W 2014 roku na platformie CW Seed pojawił się również spin-off serialu z ośmioma odcinkami o długości od 8 do 12 minut. Projekt nosił tytuł „Play It Again, Dick”.

Czwarty sezon serialu „Veronica Mars”

Za fabułę czwartego sezonu „Veronici Mars” będzie odpowiedzialny pomysłodawca serialu – Rob Thomas, a w roli głównej po raz kolejny zobaczymy Kristen Bell. Fani spodziewają się, że na ekran powrócą również inne – znane z serialu postacie.

d1tlb38

Trailer filmu "Veronica Mars"

d1tlb38

Podziel się opinią

Share

d1tlb38

d1tlb38