Trwa ładowanie...

Serial „Veronica Mars” wróci po 11 latach!

Kryminalny serial „Veronica Mars” z Kristen Bell powróci po 11 latach. Będzie czwarty sezon!

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Serial „Veronica Mars” wróci po 11 latach!
Źródło: East News
d1w3cr8

Fani kultowego serialu „Veronica Mars” mają powody do radości. Platforma Hulu właśnie finalizuje rozmowy w sprawie realizacji czwartego sezonu serialu.

„Veronica Mars” powróci!

„Veronica Mars” zadebiutowała w 2004 roku jako serial kryminalny dla młodzieży. Historia dotyczyła rezolutnej licealistki - detektywa, która po śmierci swojej przyjaciółki postanawia rozwikłać tajemnicę jej zabójstwa. „Veronica Mars” podbiła serca fanów na całym świecie i przyniosła sporą popularność samej Kristen Bell. Niestety po trzech sezonach stacja CW zdecydowała się na skasowanie serialu.

d1w3cr8

Wierni fani serialu „Veronica Mars”

W 2014 roku dzięki zaangażowaniu fanów i zbiórce pieniędzy na Kickstarterze powstała filmowa kontynuacja serialu „Veronica Mars”. Film był powrotem do miasteczka Neptune i rozwinięciem kolejnego wątku kryminalnego, który dotyczył byłego chłopaka Veronici – Logana (Jason Dohring). Filmowa „Veronica Mars” zarobiła 3,3 mln dolarów.
W 2014 roku na platformie CW Seed pojawił się również spin-off serialu z ośmioma odcinkami o długości od 8 do 12 minut. Projekt nosił tytuł „Play It Again, Dick”.

Czwarty sezon serialu „Veronica Mars”

Za fabułę czwartego sezonu „Veronici Mars” będzie odpowiedzialny pomysłodawca serialu – Rob Thomas, a w roli głównej po raz kolejny zobaczymy Kristen Bell. Fani spodziewają się, że na ekran powrócą również inne – znane z serialu postacie.

Trailer filmu "Veronica Mars"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1w3cr8

Podziel się opinią

Share
d1w3cr8
d1w3cr8