Trwa ładowanie...

Sensacyjny powrót do "Wiadomości"

Sensacyjny powrót do "Wiadomości"Źródło: Kapif
d48uycv
d48uycv

[

]( http://www.fakt.pl )
Dorota Wysocka-Schnepf po ponad rocznej przerwie wraca do "Wiadomości". Nam dziennikarka opowiada, czy tęskniła za pracą i jakie nadzieje wiąże ze swoim powrotem do popularnego programu informacyjnego.

d48uycv

* FAKT: Cieszy się pani z powrotu do programu, z którego odeszła pani kiedyś w bardzo nieprzyjemnych okolicznościach?*
Dorota Wysocka-Schnepf: Przede wszystkim cieszę się, że Wiadomości przestały być tubą propagandową partii politycznej. Atmosfera w redakcji nie była mi sprzyjająca, bo ja nie zamierzałam sprzyjać politykom, którym ówczesne kierownictwo programu było obsesyjnie wręcz oddane. Ale to się zmieniło. Oczywiście cieszę się, że wracam i po cichu liczę na to, że widzowie podzielą moje odczucia.

* FAKT: Tęskniła Pani za tą pracą?*
Dorota Wysocka-Schnepf: Wychowywanie dwójki maleńkich dzieci jest tak ciężką pracą, że trudno mi sobie wyobrazić wcześniejsze podjęcie zawodowych obowiązków. Myślę, że każdy rodzic to rozumie. Tęskniłam za przełamaniem takiej codziennej domowej rutyny i cieszę się, że teraz już mogę to zrobić.

* FAKT: Kiedy dokładnie zobaczymy Panią w „Wiadomościach”?*
Dorota Wysocka-Schnepf: Wszystko wskazuje na to, że jeszcze tego lata, a to znaczy, że paradoksalnie pracę zacznę od wakacji.

* FAKT: Jak wyobraża sobie Pani dojazdy do pracy z Hiszpanii? To przecież kawał drogi!*
Dorota Wysocka-Schnepf: Cenię i szanuję pracę, więc wierzę, że warto taki wysiłek podjąć. Przy dobrej organizacji można wszystko pogodzić. Z natury jestem optymistką i mam nadzieję, że wszystko uda się poukładać.

d48uycv

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Rusin żałuje, że na pierwszej randce nie miała...

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d48uycv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48uycv