Trwa ładowanie...

Satyryczny program Johna Olivera w HBO Comedy

Share
Satyryczny program Johna Olivera w HBO Comedy
Źródło: HBO
dqzfq6u

Gospodarzem programu jest John Oliver, brytyjski komik znany przede wszystkim ze współpracy z Jonem Stewartem przy The Daily Show. Oliver rozpoczął swoją karierę od takich programów, jak: Community, Political Animal i The Department. Po przyjeździe do Nowego Jorku rozpoczął współpracę z Jonem Stewartem, zdobywał doświadczenie, występując w stand-upach w małych klubach w Nowym Jorku. Został uznany za jedną z najzabawniejszych osobowości sceny telewizyjnej.

Wśród gości Johna Olivera w programie Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem znaleźli się dotychczas m.in. astrofizyk i kosmolog Stephen Hawking, były szef NSA Keith B. Alexander, dziennikarz i reżyser Simon Ostrovsky, zespół Right Said Fred czy aktor Steve Buscemi. John Oliver nie zostawił suchej nitki na FIFA, Eurowizji, kampaniach wyborczych w Stanach Zjednoczonych czy amerykańskiej armii.

Premierowe odcinki programu Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem można oglądać w każdy piątek o godz. 20.10 w HBO Comedy. Nowy odcinek będzie miał premierę w najbliższy piątek, 25 lipca. Program jest również dostępny w serwisach HBO GO i HBO OD.

dqzfq6u

Podziel się opinią

Share
dqzfq6u
dqzfq6u