Trwa ładowanie...

Rusza You can dance. Po prostu tańcz

Share
Rusza You can dance. Po prostu tańczŹródło: ONS.pl
d1laxvk

Najbardziej oczekiwana premiera telewizyjna tej wiosny już w środę, 3 marca, o godz. 21.30 w TVN! Tym razem w finale „You Can Dance – Po prostu tańcz!” czeka tylko czternaście miejsc.

W piątej edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!” rywalizacja będzie jeszcze bardziej emocjonująca! Przed kandydatami kilka etapów bezlitosnych eliminacji, a pierwsza z nich rozpocznie się na castingach. Trzydzieści sześć biletów do Tel Avivu będzie przepustką do dalszych zmagań. Do grona osób decydujących o ich losie, dołączyła nowa jurorka. Komu pomogła, a komu zaszkodziła? Jedno jest pewne! Ania Mucha silnie zaznaczyła swoją pozycję i zaciekle walczyła o osoby, które jej zdaniem zasłużyły na miejsce w „You Can Dance”.

Po raz pierwszy w historii jeden z sędziów zastrajkował. Michał Piróg demonstracyjnie opuścił salę razem ze swoją faworytką, która nie otrzymała biletu na warsztaty w Izraelu. Ostentacyjny gest Michała wywołał wielkie zamieszanie. Jak zakończyło się krwawe starcie? Kto postawił na swoim?

Ewa z Kątów Wrocławskich przywróciła jednogłośność w ławie jurorskiej. A Michał szczególnie zainteresował się jej klatką piersiową. Sprawdźcie dlaczego wzbudziła tak dużą jego ciekawość. Także w przypadku Kasi z Radomia, świeżo zaręczonej tancerki, wszyscy jurorzy byli zgodni. Zdecydowanie należało ją rozebrać i ubrać na nowo. Jaką garderobę przygotowali dla zmysłowej uczestniczki?

d1laxvk

Na scenie wystąpił również taneczny złodziej, który podkradł ruchy swojej instruktorce. Jego nietypowy taniec jazzowy został określony mianem „pląsów po łące” i wywołał ostrą reakcję przewodniczącego jury. Agustin chciał przełożyć uczestnika przez kolano i sprawić mu porządne lanie. Co go tak oburzyło?

Zniesmaczenie przeplatało się z rozbawieniem. Potężnej dawki rozrywki dostarczył przyszły prawnik, który opanował do perfekcji trudną technikę shake’ów. Dancehallowy układ choreograficzny w parterze, przypominający technikę zapaśniczą, rozłożył wszystkich na łopatki.

Byli również tacy, którzy swoją postawą zaimponowali jurorom. Mariusz z Łodzi podporządkował swojej pasji całe życie. Jest doskonałym dowodem na to, ile człowiek może poświęcić, by zrealizować swoje marzenia. Dzięki wyjazdowi do Londynu i ciężkiej pracy, mógł finansować zdobywanie kolejnych umiejętności. Tancerz, który „żadnej pracy się nie boi”, postawił wszystko na jedną kartę. Czy się opłaciło?

Czy po czterech edycjach „You Can Dance – Po prostu tańcz!” ktoś może jeszcze zaskoczyć jurorów? Marcin z Wrocławia zrobił na nich piorunujące wrażenie. Dwa lata… tyle czasu zajęło mu zdobycie zaprezentowanych umiejętności. Taka perfekcja wydawała się niemożliwa do osiągnięcia w tak krótkim okresie. A jednak… Prawdziwy talent bardzo szybko potrafi wspiąć się na wyżyny. Zwłaszcza jeśli konsekwentnie podąża za tym, co płynie z jego wnętrza, nie zważając na złośliwe komentarze ludzi dookoła.

d1laxvk

Eteryczna tancerka znów podzieliła ławę jurorską. Dla jednych interesująca, dla innych za bardzo nieśmiała. Podczas rozmowy z przewodniczącym jury zaczęła krzyczeć. Jak Agustin wyzwolił z niej ukryte pokłady temperamentu? Premierowy odcinek nowej edycji programu zadziwi widzów różnorodnością osobowości i nowych talentów. A jakie faktycznie zmiany wniosła nowa jurorka do programu? Widzowie dowiedzą się już 3 marca, o 21.30, w TVN!

d1laxvk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1laxvk
d1laxvk