Rozwód w "Pierwszej miłości"

Rozwód w "Pierwszej miłości"
Źródło zdjęć: © Telewizja Polsat

14.06.2010 10:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Co przygotowali scenarzyści serialu "Pierwsza miłość" dla widzów w najbliższym czasie. Wydarzy się sporo. Widzowie będą m.in. świadkami decyzji o rozwodzie.

Andrea zapewnia, że nie miała pojęcia o nieuczciwych działaniach agencji i proponuje Kalinie układ. Kalina nie radzi sobie z napięciem związanym z jej karierą zawodową. Postanawia odwołać próbę i zorganizować imprezę. Grzegorz i Renata przypadkowo spotykają się w restauracji. Dochodzi między nimi do pojednania i romantycznego pocałunku.

Marysia prosi Artura, by pomógł Alicji beznadziejnie zakochanej w Julianie. Kulczycki jednak odmawia. Uważa, że nie potrafiłby sobie poradzić z takim przypadkiem. Łukasz jest zły na Annę, że nie dochowała dyskrecji w sprawach dotyczących Kingi.

Kalina upija się i traci nad sobą kontrolę. Paweł próbuje interweniować, chce jak najszybciej zabrać ją do domu. Kalina budzi się rano w mieszkaniu przyjaciela, wstydzi się za swoje zachowanie. Paweł zdaje jej relację z nocnych wydarzeń. Kinga przychodzi do Łukasza na pierwszą lekcję krav magi. Łukasz podchodzi do zajęć bardzo profesjonalnie. Zabawa Patryka i Mirka przynosi fatalne skutki. Ojciec z synem kończą w szpitalu.

Iwona jest zła na Patryka, że naraził bezpieczeństwo syna. Marysia próbuje przekonać Artura, by postarał się pomóc Alicji. Berenika chce popracować nad przypadkiem Alicji. Ola mówi ojcu o tym, że Renata zdradziła męża. Grzegorz jest zdruzgotany tymi informacjami.

W "Superfaktach" ukazuje się kompromitujące zdjęcie Kaliny. Barbara uważa, że to może zaszkodzić karierze córki i jest na nią zła. Kalina wie, że zawiodła matkę. Tomasz próbuje namówić Franka, by przyszedł do kościoła na mszę. Franek kategorycznie odmawia. Marysi nie podoba się obcesowy sposób, w jaki Franek zwraca się do zakonnika. Teresa zwierza się Marioli, że Marek posiada nieustanny apetyt na seks. Grzegorz postanawia zerwać kontakty z Renatą. Renata czuje, że go zawiodła.

Kinga ma zamiar zwolnić Annę, lecz po rozmowie z dziewczyną postanawia dać jej kolejną szansę. Marysia znajduje artykuł, z którego wynika, że Kalina i Paweł są parą. Jest poruszona tą informacją. Obawia się iść na uroczystość z okazji rocznicy ślubu teściów, wiedząc, że spotka tam męża. Berenika nie jest pewna, w jaki sposób pomóc Alicji.

Kulczycki postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Marek namawia żonę na wyszukane erotyczne zabawy. Teresa jest oburzona jego propozycjami. Ola postanawia szczerze porozmawiać z Renatą, zmienia zdanie na jej temat.

Marysia spotyka Pawła podczas uroczystości z okazji rocznicy ślubu teściów. Zraniona informacjami na temat jego związku z Kaliną, robi mężowi wyrzuty. Dochodzi do nieprzyjemnej wymiany zdań. W efekcie para postanawia się rozwieść. Artur wysyła Stefani na przeszpiegi - prosi, by zdobyła informacje na temat Juliana.

Berenika uważa, że Artur i Julian mają wiele wspólnego - obaj są notorycznymi uwodzicielami. Artur jest urażony porównaniem wspólniczki. Mirek zwierza się ojcu, że jest szykanowany przez starszych kolegów. Patryk stara się go pocieszyć. Radzi synowi jak postawić się kolegom. Marek namawia Teresę, by poszła z nim do seks shopu.

Zobacz także:

[

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU I STYLIZACJI ]( http://teleshow.wp.pl/obnazamy-polskie-serialowe-seksbomby-6034033566327937g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

KULISY KRĘCENIA SERIALI. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/kulisy-krecenia-seriali-zobaczcie-6034033576149633g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także