Qaqwqwrqw

Rolnik szuka żony - zamieszanie wokół sukni ślubnej ukochanej Mikołaja. Projektantka tłumaczy

Mikołaj Korol wziął udział w programie "Rolnik szuka żony". Prawdziwą miłość znalazł poza kamerami. Niedawno odbył się jego ślub z Martą i... wybuchł skandal.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mikołaj i Marta po ślubie
Mikołaj i Marta po ślubie (Facebook.com)
Qaqwqwrqw

72-letni Mikołaj zakochał się w 40-letniej Marcie. Para kojarzyła się wcześniej z pracy, ale to dopiero po udziale w show Marta spojrzała na rolnika jak na kandydata na męża. W grudniu 2017 r. zakochani poinformowali, że zaręczyli się, a 21 września 2018 r. powiedzieli sobie "tak".

W międzyczasie Marta i Mikołaj pojawili się w programie Izabeli Janachowskiej "W czym do ślubu" w TVN Style. Gwiazda pomagała wybrać przyszłej pannie młodej wymarzoną suknię. Po publikacji zdjęć w mediach społecznościowych okazało się, że kreacja wzbudziła dużo emocji.

Qaqwqwrqw

Podczas nagrań programu panna młoda wybrała inną kreację. Do ślubu poszła w kompletnie innej, co zdziwiło i oburzyło fanów. W końcu głos zabrała projektantka.

- Po programie spotkaliśmy się jeszcze raz... w iście kobiecej atmosferze, ciszy i skupieniu postanowiłyśmy, że spróbujemy przymierzyć więcej sukni, aby być w 100 proc. pewnym, że moja Panna Młoda pójdzie do ołtarza w sukni swoich marzeń. Okazało się, że Marta wybrała inną suknię niż w programie. No cóż! Kobieta zmienną jest! Najważniejsze jest dla mnie to, że w najpiękniejszym dniu w swoim życiu miała na sobie wymarzoną kreacje - napisała Maja Florkiewicz (zachowano oryginalną pisownię).

Jedno jest pewne - Marta wyglądała obłędnie!

Qaqwqwrqw

ZOBACZ TAKŻE: Paweł z "Rolnik szuka żony" chwali się rodziną pod TVP

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw