Trwa ładowanie...

”Rolnik szuka żony”: Uczestnicy czwartej edycji programu biorą ślub

“Rolnik szuka żony” przyczynił się do powstania kolejnego małżeństwa. Uczestnicy czwartej edycji programu Kasia i Piotr biorą ślub. Para doczekała się już potomka, a teraz postanowiła sformalizować swój związek.

”Rolnik szuka żony”: Uczestnicy czwartej edycji programu biorą ślubŹródło: East News
doer349
doer349

“Rolnik szuka żony” - kolejny ślub

Dzięki programowi “Rolnik szuka żony” doszło już do zawarcia kilku małżeństw. Przykładami są: Małgorzata i Paweł Borysewiczowie, Ania i Grzegorz Bardowscy, a także między innymi Martyna i Paweł Szakiewiczowie. Początkowo wszyscy sceptycznie podchodzili do idei odnalezienia miłości za pośrednictwem dokumentu TVP.

Kasia i Piotr poznali się w czwartej edycji “Rolnik szuka żony”. Para już doczekała się potomka, rocznego syna o imieniu Aleks. Tygodnik “Rewia” ujawnił, że obydwoje myślą teraz o zalegalizowaniu swojego związku. Zależy im by ceremonia odbyła się w miesiącu z literą “r”, a obrączki wręczać będzie ich syn.

O ślubie Kasi i Piotra poinformował inny uczestnik programu, Łukasz. Na swoim instagramowym profil pokazał zaproszenie na ślub, które otrzymał od zakochanej pary. Dokładna data ceremonii póki co pozostaje nieznana. Skoro przyszłe małżeństwo chce pobrać się w miesiącu na “r’, można się domyślić, że nastąpi to w czerwcu, sierpniu lub we wrześniu.

doer349
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
doer349