Trwa ładowanie...
09-09-2015 10:25

Roger Sanchez w klubie "The View"

d1e80yx
d1e80yx

Twórcą Klubu jest założyciel trzech kultowych roof top'ów na Manhattanie, co będzie miało silne odzwierciedlenie w nowo otwartym miejscu w Warszawie. "The View" to pierwszy klub w Warszawie, który umożliwi Ci zabawę powyżej tarasu widokowego Pałacu Kultury i Nauki, a co za tym idzie wyznaczy nowe standardy rozrywki, których nigdy wcześniej nie było. Klub został stworzony dla ludzi wyjątkowych, niezmiennie poszukujących nowości oraz wysokich standardów życia. Ludzi, pragnących spędzić czas z przyjaciółmi oraz partnerami biznesowymi w wyjątkowym miejscu przy akompaniamencie najlepszej muzyki na świecie. Celem Klubu jest ustanowić nowy, wyższy poziom clubbingu w Polsce, który ma ciągle zaskakiwać bogatą ofertą muzyczną. Stała współpraca z najlepszymi DJami oraz muzykami daje gwarancję najlepszej zabawy w klubie "The View".

Piątek - Friday Swag

Największe sławy z gatunku RnB wspierane przez Polskich artystów zapewnią niezapomniane wrażenia w piątkowy wieczór. Od pulsujących rytmów z hipnotyzującym wokalem po mocne, porywające do tańca bity przy zapierającym dech widokiem na miasto.

Sobota - I house U / I house you

W sobotnią noc zapraszamy na królewską ucztę z najlepszą muzyką HOUSE w roli głównej. Najwyższa jakość mocno wakacyjnych rytmów zabierze nas w najlepszą zabawę do białego rana, gdzie przywita Was wschód słońca z widokiem na całe miasto.

d1e80yx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1e80yx