Trwa ładowanie...

"rodzinka.pl": Maciej Musiał zrobi sobie przerwę od studiów?

Maciej Musiał niespełna trzy tygodnie temu rozpoczął studia, a być może niedługo będzie musiał je przerwać. Wszystko po to, by pogodzić naukowe i zawodowe obowiązki.

Share
"rodzinka.pl": Maciej Musiał zrobi sobie przerwę od studiów?
Źródło: ONS.pl
d9c5fau

Przypomnijmy, że Musiał dostał się do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, a indeks podczas rozpoczęcia roku akademickiego wręczała mu sama rektor, Dorota Segda. - _Wydaje mi się, że jeżeli chce się coś robić dobrze, to trzeba się temu poświęcić, trzeba się tego nauczyć. Umiejętności i talent to jedno, ale jest jeszcze ciężka praca i wydaje mi się, że tam w Krakowie pod okiem solidnych profesorów może będę dobrym aktorem _– mówił w rozmowie z Wirtualną Polską.
Specjalnie na rzecz studiów już wcześniej wziął udział w zdjęciach do najnowszych odcinków „rodzinki.pl”. Dodajmy, że to dlatego, iż studenci pierwszego roku nie mogą udzielać się zawodowo, na przykład grać w serialach. Od października więc skupił się głównie na nauce.

Teraz okazuje się, że wymarzone studia będzie jednak musiał odłożyć w czasie. Dlaczego? TVP zmieniła plany względem „rodzinki.pl”. – Chcą inwestować w Rodzinkę i przenieść ją do TVP1, a do tego emitować trzy razy w tygodniu – powiedziała na łamach „Faktu” osoba z Telewizji Polskiej. - Oczywiście nikt nie wyobraża sobie serialu bez Musiała. – Maciek jest w kropce. Zależy mu na studiach, ale nie chce rzucać serialu. Mówi znajomym, że jeśli nie da się opóźnić zdjęć nie wyklucza nawet urlopu dziekańskiego - dodała.

Czy producenci pójdą mu na rękę? Tutaj możecie sprawdzić datę emisji "rodzinki.pl".

Zobacz także: Musiał o dostaniu się na studia: "Może będę dobrym aktorem"

d9c5fau

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9c5fau
d9c5fau