"rodzinka.pl": Przedpremierowy pokaz serialu

"rodzinka.pl": Przedpremierowy pokaz serialu
Źródło zdjęć: © AKPA

21.02.2011 12:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kożuchowska w roli matki, Karolak jako ojciec. I wreszcie, Kożuchowska contra Karolak jako kochające się małżeństwo. A do tego trzech roztrzepanych chłopców, w rolach ich synów. Tak pokrótce wygląda schemat najnowszego serialu telewizyjnej Dwójki *"rodzinka.pl". Niektórzy porównują go do słynnej produkcji "Kasia i Tomek", ale to wersja poszerzona o dzieci.*

Główni bohaterowie Natalia i Ludwik Boscy to para po trzydziestce, która poznała się jeszcze na studiach. Owocem ich wieloletniej miłości są: Tomek (Maciej Musiał)
, Kuba (Adam Zdrójkowski)
i Kacper (Mateusz Pawłowski)
. Każdy z nich to indywidualista, z inną pasją, temperamentem i charakterem.

Niedawno w Multikinie Złote Tarasy Dwójka uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała dziennikarzom pierwszy odcinek tego serialu.

"Boscy nie boją się rozmów na tematy uważane za ryzykowne. Przedstawiają synom świat w taki sposób, jaki sami go postrzegają, czyli szczerze i bez tabu - mówiła producentka Dorota Kośmicka-Gacke. - Zapewne popełniają mnóstwo błędów wychowawczych, ale kto ich nie popełnia? Sposób, w jaki to robią, budzi śmiech, ale też wywołuje refleksję u widza". Podczas pokazu prasowego nie zabrakło odtwórców głównych ról, zachwyconych swoimi bohaterami.

"W serialu gram pewne wyobrażenie na temat mojego ojcostwa - zdradził Tomasz Karolak. - Prawda jest taka, że nie wiem, jak zareaguję, gdy moja rodzona córka przyprowadzi do domu narzeczonego. Na podstawie swoich cech charakteru mogę sobie ten moment jedynie wyobrazić" - żartował aktor, który po raz pierwszy spotkał się na planie z Małgorzatą Kożuchowską.

"To dla mnie wielkie szczęście i sukces producentów, że zobaczyli mnie w duecie z Tomkiem Karolakiem - powiedziała Małgorzata Kożuchowska. - Myślę, że obsadzenie mnie w tej roli było pewnego rodzaju ryzykiem, ponieważ mój wizerunek telewizyjny jest bardzo sprzężony z postacią Hanki Mostowiak" - powiedziała Małgorzata Kożuchowska.

Aktorka na ekranie pokazuje zupełnie inny model kobiety niż widzimy to w "M jak miłość". "Natalia jest nowoczesna i wyzwolona. Razem z Tomkiem Karolakiem tworzymy parę współczesnych 35-40-latków, którzy nie chcą się szybko zestarzeć, a muszą sobie poradzić z wychowaniem trójki niepokornych chłopców" - dodała.

**[

]( http://teleshow.wp.pl/rodzinka-pl-6029511139414657c )**

Serial reżyseruje Patryk Yoka, wspierany przez Adka Drabińskiego, zaś autorami scenariusza są: Karol Klementewicz i Jakub Wecsile.

Pierwszy odcinek serialu już 2 marca.

Zobacz także:

[

WALDUŚ Z "KIEPSKICH" WZIĄŁ ŚLUB! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/swiat-wedlug-kiepskich-waldus-sie-ozenil-6026602722247809g )
[

W "MAJCE" ZACHWYCAŁA. TERAZ WYGLĄDA FATALNIE! ]( http://teleshow.wp.pl/instynkt-marieta-zukowska-wyglada-fatalnie-6026602063090305g )
[

MŁYNARSKA ROZEBRAŁA SIĘ NA WIZJI! ]( http://teleshow.pl/gid,13101775,img,13101797,kat,1024835,title,Mlynarska-rozebrala-sie-do-pracy,galeria.html )
[

CZY LAMIA Z "SEKSMISJI" MOCNO SIĘ ZMIENIŁA? ]( http://film.wp.pl/pamietacie-seksmisje-6025276006806657g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także