Trwa ładowanie...
rodzinka.pl
06-05-2011 15:03

"rodzinka.pl": Karolak zachwycony serialem

"rodzinka.pl": Karolak zachwycony serialemŹródło: Pressphotocenter
de92e8e
de92e8e

Tomasz Karolak bardzo lubi swoją postać w serialu *"rodzinka.pl".*

- W serialu „rodzinka.pl” gram pewne wyobrażenie na temat mojego ojcostwa - mówi Tomasz Karolak. - Prawda jest taka, że nie wiem, jak zareaguję, gdy moja rodzona córka przyprowadzi do domu narzeczonego. Na podstawie swoich cech charakteru mogę sobie ten moment jedynie wyobrazić. Uff... (śmiech). Dopiero badam tę strunę. Odkrywam subtelność, którą gdzieś tam mam w sobie.

- Muszę przyznać, że jestem zachwycony scenariuszem serialu „rodzinka.pl”, który ma świetnie prowadzony dydaktyzm. Pokazuje, kiedy być rodzicem surowym, a kiedy odpuścić. Dotyka spraw, którymi Polacy wciąż są żywo zainteresowani. Każdy wiek rządzi się swoimi prawami i do każdego z nich musimy pokazać różne schematy wychowawcze. Dzieciaki szybciej się rozwijają, niż nam się wydaje.

- Jakiego Tomka Karolaka zobaczą tym razem widzowie? Zobaczą mnie takim, jakim jestem na co dzień dla swojej córki, dowiedzą się jakie przeprowadzam z nią rozmowy, na jakie pytania muszę odpowiadać. Zobaczą faceta, który potrafi być wierny kobiecie, a do tego - szarmancki, spokojny, pogodzony z życiem i spełniony.

de92e8e

Ludwik Boski jest typem człowieka, który w piątkowy wieczór wróci się do sklepu, żeby wymienić lody na inny smak, bo taki wolą dzieciaki. Nie piśnie słowem i obejrzy z ukochaną żoną jej romansidło, mimo że wolałby obejrzeć dobry thriller lub mecz z kumplem. W przypadku jednak gdy ma inny pogląd na daną sprawę, potrafi bronić swojego zdania. Rozumie przy tym, co to znaczy konsensus i wie, kiedy trzeba ustąpić. Za tą wzorową postawą kryje się potrzeba świętego spokoju…

Wykonując wolny zawód, Ludwik sporo czasu spędza w domu. Całkowicie panuje nad swoim grafikiem zajęć, co pozwala mu opiekować się rodziną i domem oraz sprostać nawet największym wymaganiom, jakie stawiają przed nim domownicy.

Ludwik ma jedno skryte marzenie - chciałby porwać ukochaną żonę i uciec z nią daleko - tam, gdzie nie znalazłyby ich dzieciaki. Nie przepuści żadnej okazji, aby uprawiać miłość z Natalią. Jest przy tym tak zdeterminowany, że nie przeszkadzają mu czasami wyjątkowo nieprzychylne warunki.

**[

]( http://teleshow.wp.pl/rodzinka-pl-6029511139414657c )**

de92e8e

Z miłości do żony Ludwikowi zdarza się ukrywać przed nią pewne informacje. Na przykład nie mówi jej, że pod nieobecność Natalii dzieciaki znowu opychały się chipsami czy że poszły późno spać. Czasami jednak prawda sama wychodzi na jaw - najmłodszy Kacper przyznaje się, że tatuś podał mu napój z domieszką piwa - na lepszy sen.

Zobacz także:

[

CAŁA PRAWDA O MAĆKU Z "KLANU". TEGO O NIM NIE WIECIE! ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

JAK SIĘ ZMIENIŁY CIAŁA GWIAZD "SŁONECZNEGO PATROLU"? SZOK! ]( http://teleshow.wp.pl/jak-dzis-wygladaja-gwiazdy-slonecznego-patrolu-6026603162764417g )
[

WYZWOLONA TELEWIZJA! ICH PIERSI GRAJĄ GŁÓWNĄ ROLĘ ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

BYŁA GENIALNYM DZIECKIEM. DZISIAJ ZACHWYCA URODĄ ]( http://film.wp.pl/zlote-dziecko-hollywood-stalo-sie-kobieta-6025275677496449g )

de92e8e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de92e8e