Trwa ładowanie...

"rodzinka.pl": Jaka jest Natalia?

"rodzinka.pl": Jaka jest Natalia?Źródło: TVP
d3vtdrd
d3vtdrd

Jacy są bohaterowie serialu *"rodzinka.pl" i co sądzą aktorzy odtwarzający postacie o swoich bohaterach? Na początek Natalia.*

Natalia nie boi się mówić jasno i wyraźnie o tym, co myśli. Żeby zająć się trójką małych synów, na pewien czas odsunęła pracę na drugi plan. Teraz jej kariera znowu nabrała tempa! Pełni funkcję szefowej wydawnictwa pism kobiecych. Świetnie radzi sobie na tym stanowisku.

Mimo że praca jest ważnym elementem jej życia, Natalia bardzo stara się być wzorową matką. Nie wymiguje się od obowiązków domowych. Zawsze służy pomocą i radą. W kuchni to prawdziwa mistrzyni. Jest fanką zdrowego sposobu żywienia. Jej kunsztu w kulinarnej materii jednak nie doceniają pozostali członkowie rodziny.

Choć Natalia urodziła trójkę dzieci, wciąż wygląda kwitnąco. Figurę ma do pozazdroszczenia, ubiera się modnie i z klasą. Mimo wielu obowiązków znajduje także czas dla siebie. Doskonale godzi życie zawodowe z prywatnym. Nie narzeka za zmęczenie. Czerpie radość z chwil spędzonych z wymagającą często dużej uwagi rodzinką. Trzyma fason nawet wtedy, gdy chłopcy zasypiają w butach narciarskich, a Tomek postanawia zostać opiekunem dwunastomiesięcznego bobasa…

d3vtdrd

Natalia postrzega świat na swój własny sposób. To postać pełna sprzeczności - z jednej strony chce nauczyć synów samodzielnego i odpowiedzialnego życia, z drugiej jednak bywa nadopiekuńczą „kwoką”. Trochę jej smutno, że synowie tak szybko rosną i że już niedługo wyfruną z gniazda. Na szczęście ma jednak jedno nierosnące już dziecko – ukochanego Ludwika...

- Natalia to taka postać z przymrużeniem oka - mówi Małgorzata Kożuchowska.

- Jest nowoczesna i wyzwolona. Razem w Tomkiem Karolakiem tworzymy parę współczesnych 35-40-latków, którzy nie chcą się szybko zestarzeć, a muszą sobie poradzić z wychowaniem trójki niepokornych chłopców, co nie jest łatwe i powoduje mnóstwo zabawnych, często zaskakujących i trudnych do rozwiązania sytuacji.

Serialowe dzieciaki stale zadają trudne pytania. Myślę, że właśnie dzięki temu, „rodzince.pl” tak blisko do tego, co prawdziwe. Mając podobne doświadczenia, możemy bardzo łatwo zobaczyć tam siebie. Nasze postaci nie znają odpowiedzi na wszystkie pytania, nie potrafią łatwo wyjść z każdej sytuacji, dają się zaskakiwać. Czasami nawet nie są najlepszymi rodzicami i popełniają błędy, ale myślę, że to sprawi - na świecie tak było do tej pory - iż zyskają rzesze zwolenników - zaznacza Kożuchowska.

d3vtdrd

[

JAK SIĘ ZMIENIŁY CIAŁA GWIAZD "SŁONECZNEGO PATROLU"? ]( http://teleshow.wp.pl/jak-dzis-wygladaja-gwiazdy-slonecznego-patrolu-6026603162764417g )
[

PO CIĘŻKIM WYPADKU AKTOR "ALLO, ALLO" BARDZO SIĘ ZMIENIŁ ]( http://teleshow.wp.pl/jak-zmienili-sie-bohaterowie-allo-allo-6026603099333249g )
[

NAJLEPSZE PROSTYTUTKI W HOLLYWOOD ]( http://film.wp.pl/nierzadnice-hollywood-6025275877319297g )
[

GWIAZDA NA WIZJI POSZŁA DO ŁÓŻKA Z OCHRONIARZEM ]( http://teleshow.pl/gid,13142363,img,13142390,kat,1024839,title,Kim-Kardashian-przekroczyla-kolejna-granice,galeria.html )

d3vtdrd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vtdrd