Trwa ładowanie...
d3sq4ai
Megafon.pl

Rihanna bohaterką z "Psychozy"

Rihanna ostatnio jest bardzo zajęta, ale nie muzyką, lecz swą karierą aktorską. Wokalistka, która jeszcze niedawno pracowała na planie "Ocean's Eight", teraz kręci serial "Bates Motel".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rihanna
Rihanna (Instagram.com, Fot: pvrihdise)
d3sq4ai

Przypomnijmy, że telewizyjna produkcja opowiada o dzieciństwie i młodości Normana Batesa (Freddie Highmore), zabójcy z filmu "Psychoza" Alfreda Hitchcocka. Artystka otrzymała rolę Marion Crane, czyli głównej bohaterki horroru "Psychoza" (w filmie Alfreda Hitchcocka grała ją Janet Leigh, a w remake'u z 1998 roku Anne Heche).

Rihannie partneruje Nestor Carbonell, który gra w cyklu stacji A&E szeryfa Aleksa Romero. Aktor zajmuje się również reżyserią odcinka z udziałem piosenkarki.

Premiera nowych odcinków planowana jest na 2017 rok. Dokładna data nie została jeszcze ustalona.

d3sq4ai

Najnowsza płyta Rihanny, "Anti", miała premierę w styczniu 2016 roku. Artystka opublikowała niedawno singel "Sledgehammer", który przygotowała do filmu "Star Trek: W nieznane". Nagrała też przebój "This Is What You Came For" z Calvinem Harrisem.

Na aktorski dorobek piękności z Barbadosu składają się role w "Battleship: Bitwa o Ziemię", "To już jest koniec", "Annie" i animacji "Dom".

Rihanna piękna AFP
Rihanna piękna (AFP)
The Battleship Premiere Featuring Rihanna Wikimedia Commons CC BY-SA
The Battleship Premiere Featuring Rihanna (Wikimedia Commons CC BY-SA, Fot: Liam Mendes)

Zobacz także: Joanna Krupa o rozbieranych zdjęciach! Kto ją do tego namawia?

Get the look

d3sq4ai

Podziel się opinią

Share
d3sq4ai
d3sq4ai