Trwa ładowanie...
d2ygjuc
d2ygjuc

[

]( http://www.fakt.pl )
Monika Richardson (40 l.) i Zbigniew Zamachowski(51 l.) są ostatnio nierozłączni. Pojawiają się razem na premierach, byli razem na egzotycznym wyjeździe, a także są widywani prywatnie. Co łączy piękną prezenterkę i uznanego aktora?

Nic dziwnego więc, że bliskość aktora i dziennikarki wzbudza wielkie zainteresowanie na salonach. Wszyscy zastanawiają się, co łączy tych dwoje. Czy to romans?

d2ygjuc

Od połowy ubiegłego roku Zamachowski i Richardson bardzo często dotrzymują sobie towarzystwa. A to spędzili razem kilka dni podczas festiwalu filmowego w Gdyni, w to usiedli obok siebie na teatralnej premierze, to znów wspólnie przyszli na benefis Janusza Gajosa (73 l.). Pojechali też we dwoje do Ameryki Środkowej w ramach programu TVN S.O.S. dla świata. Widać było, że świetnie się ze sobą dogadują.

Aktor i dziennikarka unikają jakichkolwiek dwuznacznych gestów, kiedy wiedzą, że obserwują ich obiektywy kamer i aparatów. Widywani są jednak również w sytuacjach nieformalnych. Informatorzy Faktu zdradzają, że para niedawno odwiedziła wspólnie jeden z warszawskich szpital, zachowując się jak ludzie, których łączy mocna więź. Podobno Monika Richardson i Zamachowski spędzili też razem kilka dni na nartach.

Przez cały ten czas nie widziano ich w towarzystwie małżonków. Jak dowiedział się Fakt, związek dziennikarki z mężem Jamiem Malcolmem, ojcem jej dwojga dzieci, przeżywa poważny kryzys. Mówi się nawet o separacji. Zamachowski zaś wciąż jest mężem Aleksandry Justy (43 l.), z którą dochował się aż czwórki dzieci - i to mimo plotek, że ponad dwa lata temu przeżył gorący romans z reżyserką Agnieszką Glińską (44 l.).

O co naprawdę chodzi? Richardson odmawia wyjaśnień. – Nie będę w ogóle komentować tej sprawy – powiedziała Faktowi. Również Zamachowski nabrał wody w usta. Tymczasem salonowi plotkarze wiedzą swoje i lansują tezę, że para gwiazdorów ma romans. Czy słusznie?

(fot. Kapif)
Źródło: (fot. Kapif)

d2ygjuc

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Piękna Socha na salonach. Zasłania...

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g ) * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d2ygjuc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ygjuc