PublicystykaResich-Modlińska o "Pytaniu na śniadanie" : "będę jego ambasadorem i jego gwiazdą"

Resich-Modlińska o "Pytaniu na śniadanie" : "będę jego ambasadorem i jego gwiazdą"

Resich-Modlińska o "Pytaniu na śniadanie" : "będę jego ambasadorem i jego gwiazdą"
Źródło zdjęć: © AKPA

12.07.2012 09:46, aktual.: 25.11.2013 13:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Alicja Resich-Modlińska, która niedawno pożegnała się ze stanowiskiem redaktora naczelnego ”Pytanie na śniadanie” wcale nie rozstaje się z programem. Choć morning show telewizyjnej "Dwójki" od dwóch tygodni ma nową szefową, Patrycję Matuszewską, Alicja Resich-Modlińska zapowiada, że w dalszym ciągu będzie jego gwiazdą.

Dziennikarka zwierzyła się ze swoich zawodowych planów "Super Expresowi".
Jak zdradziła gazecie, lada dzień podpisze nowy kontakt z TVP 2, więc nic nie wskazuje na to, żeby jej kariera w telewizji miała dobiec końca.
Przy okazji Alicja Resich-Modlińska wyjaśniła, dlaczego straciła dotychczasowe stanowisko pracy.

- Redakcja została wchłonięta przez Redakcję Widowisk Artystycznych i Form Studyjnych. To naturalny proces. Ja natomiast zostaję w ”Pytaniu na śniadanie” i będę jego ambasadorem i jego "gwiazdą", bo tak o mnie mówią - wyjaśnia w rozmowie z dziennikarzami tabloidu Resich-Modlińska.

W związku z reorganizacją pracy widzowie nie muszą jednak spodziewać się wielkich zmian w programie. Alicja Resich-Modlińska w dalszym ciąg będzie się pojawiać w ”Pytaniu na śniadanie” w swoim stałym kąciku.

- Będę robiła wywiady, na antenie pozostaje moja stała rozmowa z Marią Czubaszek. Podpisuję za kilka dni bardzo dobry kontrakt - wyznaje dziennikarka i nie szczędzi kurtuazji pod adresem dyrektora telewizyjnej "Dwójki".

- Jestem szczęśliwa, że dochodzi do takiego etapu tak pięknych relacji z osobą, która nie znika, ale ulega metamorfozie. Jestem wdzięczna dyrektorowi Dwójki Jurkowi Kapuścińskiemu za to słowo "ambasadorka". To był jego pomysł - dodała Resich-Modlińska.

Obraz
© (fot. AKPA)
Obraz
© (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także