Trwa ładowanie...

Renata Kaczoruk dostała nowy program w TVN Style

Renata Kaczoruk nie daje za wygraną i robi wszystko, aby nie zniknąć z show-biznesu. TVN jej w tym pomaga, bowiem powierzył modelce poprowadzenie kolejnego programu.

Share
Renata Kaczoruk dostała nowy program w TVN Style
Źródło: AKPA
d2n4goq

Renata Kaczoruk zasłynęła w rodzimym show-biznesie kontorwersyjnym zachowaniem w "Azja Express". Niechęć widzów do modelki rosła z odcinka na odcinek. Mimo to TVN Style zdecydował się przekazać w ręce ukochanej Wojewódzkiego realizację dokumentu pokazującego kulisy pracy modelek zatytułowany "Modelka 3.0". Niestety, według danych Nielsen Audience Measurement, program zgromadził rozczarowujące 19 tysięcy widzów w grupie komercyjnej (16-49).

Porażka formatu niczego jednak TVN nie nauczyła, bowiem stacja znów postanowiła zainwestować w Kaczoruk i powierzyć jej kolejną produkcję. Jak poinformował magazyn "Party", celebrytka już wkrótce po raz kolejny stanie przed kamerą i poprowadzi nowy program.

- Potencjał Kaczoruk jest oczywisty. Ostatni czas pokazał, że Renata w show-biznesie czuje się jak ryba w wodzie. Widzowie są jej ciągle ciekawi, dlatego wkrótce zobaczymy ją jako prowadzącą nowy program w TVN Style - powiedziała osoba związana ze stacją w rozmowie z dwutygodnikiem.

d2n4goq

Będziecie oglądać?

Zobacz także: Marcin Tyszka o Renacie Kaczoruk: "Nigdy nie widziałem jej na wybiegu"

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d2n4goq

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2n4goq
d2n4goq