Trwa ładowanie...
d21oxej

„You Can Dance – Po prostu tańcz!” to program, którego nie trzeba nikomu przedstawiać! Wielbiciele tego energetycznego, pełnego emocji programu, wytęsknieni po sezonowej przerwie coraz tłumniej zasiadają przed telewizorami. Wczorajsza emisja była rekordowa – sięgnęła blisko 5 milionów!

Za nami dwa odcinki piątej edycji, a oglądalność z odcinka na odcinek rośnie. Już pierwszy odcinek (3 marca) programu przyciągnął przed telewizory około 3.5 miliona widzów. Ale te i tak już znakomite wyniki zostały poprawione w drugim odcinku (10 marca), kiedy to widzowie jeszcze tłumniej zasiedli przed telewizorami. „You Can Dance – Po prostu tańcz!” osiągnął rating 12.5 co zagwarantowało 36 % udziału w rynku w całej populacji. W grupie docelowej (16-49) serial zdobył 11.5 ratingów, co zapewniło 31.5 % udziału w rynku. To absolutny rekord w historii programu.

W najbliższych odcinkach przed ekipą You Can Dance wielkie wyzwania i ogromne emocje. Kto się nie złamał i mógł dalej walczyć o miejsce na warsztatach choreograficznych w Izraelu? Odpowiedź na to pytanie już w najbliższą środę o godzinie 21.30 w telewizji TVN.

d21oxej
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21oxej