Trwa ładowanie...
22-11-2016 11:06

Rekordowe zarobki Małgorzaty Rozenek

Ten rok był dla gwiazdy TVN przełomowy pod wieloma względami. Perfekcyjna Pani Domu osiągnęła upragniony szczyt popularności. Wystąpiła w tym roku już w trzech kasowych programach telewizyjnych, pojawiła się na większości okładek kolorowych pism. Kolejne produkcje z jej udziałem niebawem pojawią się w telewizji. Jak donosi "Super Express", celebrytka zarobiła milion złotych.

Rekordowe zarobki Małgorzaty RozenekŹródło: AKPA
deibtci
deibtci

Suma, choć duża, nie powinna nikogo dziwić. Majdanowie wiedzą, że tak wysoka popularność nie trwa wiecznie. Dlatego starają się wykorzystać ją najlepiej jak potrafią. Tabloid wylicza, że za wspólne prowadzenie imprez duet może liczyć na 30 tys. zł. Najwięcej zarobili jednak za udział w programie telewizyjnym "Azja Express". Ich wynagrodzenie wynosiło aż pół miliona złotych. Do tego dochodzą dwa własne programy "Projekt Lady" i "W dobrym stylu". Warto dodać też, że "Super Express" wyliczył tylko zarobki wspólne i indywidualne Małgorzaty. Radek również prowadzi nieźle prosperujący biznes. Pojawia się regularnie w roli eksperta sportowego w telewizji i ma m.in. własną linię perfum.

Niewątpliwie największy wpływ na popularność Majdanów miał ich ślub.- Są wysoko celebryckim małżeństwem, są na szczycie. Są na fali wznoszącej i zaczęło się to rzeczywiście od małżeństwa - mówi "Super Expressowi" medioznawca Wojciech Szalkiewicz.

rozenek, majdan AKPA
rozenek, majdan Źródło: AKPA
deibtci
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deibtci