Rekord "Na Wspólnej"!

Rekord "Na Wspólnej"!
Źródło zdjęć: © TVN

18.11.2009 13:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Najlepszy adres w telewizji jest właśnie „Na Wspólnej”. Świadczą o tym ponad 4 miliony widzów, które w ostatnich dniach odwiedziły ulicę Wspólną.

Serial „Na Wspólnej” gości na ekranach już od prawie 7 lat i wciąż cieszy się dużą popularnością. Najlepszym dowodem na to są bardzo dobre wyniki oglądalności.

W ostatnich miesiącach „Na Wspólnej” oglądało średnio 3,5 miliona widzów. Wczoraj padł rekord w dotychczasowej oglądalności serialu (rating) – 11,6 %, co zagwarantowało 25,9 % udziałów w rynku całej populacji. W grupie docelowej (16-49) serial osiągnął rating - 9,6 %, co zapewniło 26,2 % udziałów w rynku. Najważniejsze jednak jest to, że „Wspólna” nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

W najbliższych tygodniach widzowie mogą spodziewać się wielu ciekawych i emocjonujących wydarzeń. Już w przyszłym tygodniu będziemy świadkami gorącego romansu Igora (Kuba Wesołowski) i Oliwki (Katarzyna Pierścionek) – jego nowej koleżanki z pracy.

Młody Nowak pokaże się nam z zupełnie innej niż dotychczas, a wręcz szokującej, strony. Po rozstaniu z Mają (Agnieszka Żulewska), zmieni się nie do poznania…Co z tego wyjdzie? Same problemy i duże rozczarowania. Igor postanowi korzystać z życia, nie patrząc na konsekwencje.

Duże zmiany czekają również Żanetę (Anna Guzik)
i Juliana (Maciej Wierzbicki)
. Mężczyzna w końcu odważy się ją pocałować. Czyżby ich znajomość już oficjalnie zmieniła swój status? Przekonamy się o tym niebawem. Wprawdzie Żaneta będzie sprawiała wrażenie zdecydowanej to zachowanie Juliana względem Mani(Julia Kaszuba) pozostawi wiele do życzenia. Trudno zatem nie mieć wrażenia, że ten mężczyzna skrywa w sobie jakąś tajemnicę. Jednak Żaneta przymknie na to oko. Podobnie zresztą jak Maria (Bożena Dykiel), która tak długo była przeciwna znajomości synowej z Julianem. Co takiego się stanie, że zmieni zdanie? Pomoże jej w tym tajemnicza przesyłka ze zdjęciem noworodka, podpisanym na odwrocie – Józef Włodzimierz. Czyżby to syn Grzegorza (Leszek Lichota)?

Niebawem również do obsady „Na Wspólnej” dołączy nowy bohater – Waldemar Milewski (Wojciech Kowman). Mężczyzna będzie nowym szefem wydziału operacyjnego, w którym pracuje Sławek (Mariusz Słupiński). Szybko okaże się również, że panowie znają się ze szkoły policyjnej.

Sławek zaprosi Milewskiego do siebie, by pokazać jak się urządził w Warszawie i przede wszystkim przedstawić Renatę (Marta Jankowska). Nowy szef, korzystając z okazji, zacznie o wypytywać o zasady, jakie dotychczas panowały w pracy i pozostałych kolegów. Renata będzie, uważnie i z dużą nieufnością, przyglądać się zachowaniu mężczyzny. Jak okaże się w przyszłości, bardzo słusznie… ten mężczyzna wywróci życie jej i Sławka do góry nogami.

Zapraszamy do oglądania nowych odcinków „Na Wspólnej”, od poniedziałku do czwartku o 20. 05 na antenie TVN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także