Trwa ładowanie...

"Ratownicy": Staszek aresztowany

Share
"Ratownicy": Staszek aresztowany
Źródło: TVP
d297qb7

Norbert, owładnięty obsesją na punkcie Justyny (Natalia Rybicka), wymyśla intrygę by zdobyć dziewczynę. Płaci za pobicie, zgłasza się na obdukcję lekarską i szantażuje Justynę.

Grozi zeznaniami na policji, że pobicia dokonał jej brat Staszek (Tomasz Schuchardt), co spowoduje odwieszenie mu wyroku (Staszek ma wyrok w zawieszeniu za pobicie swojego wykładowcy, który zrobił dziecko byłej dziewczynie Staszka). Norbert stawia warunek, że zapomni o całej sprawie jeśli Justyna będzie jego. Dziewczyna odmawia, w konsekwencji Norbert zeznaje przeciwko Staszkowi.

Po bardzo trudnej akcji ratunkowej na Kazalnicy Cezary, pełniący obowiązki Naczelnika Pogotowia Gorskiego, rozmawia z Rojkiem o Staszku, chłopak mocno mu zaimponował, chwali go. Ratownicy rozpakowują sprzęt po akcji. W tym momencie podjeżdża pod Centralę Pogotowia Górskiego policja. To Olga przyjechała aresztować Staszka, oskarżonego o pobicie jej syna, Norberta. Cezary (ojciec Norberta) nie wie co ma myśleć. Staszek, którego przed chwilą chwalił jest oskarżony o pobicie jego syna. Pozostali ratownicy nie rozumieją zaistniałej sytuacji. Staszek ma poważny problem.

d297qb7

Czy Staszek zostanie ponownie skazany? Czy to koniec jego pracy w Pogotowiu Górskim? Co na to jego dziewczyna i jednocześnie kurator Aśka? Jak potoczą się dalsze losy Staszka i jego rodziny?

Odpowiedzi już jutro o 21.30 na antenie TVP1. A w sobotę o 16.00 powtórka odcinka drugiego. Zapraszamy!

Zobacz także:

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

d297qb7

Podziel się opinią

Share
d297qb7
d297qb7