Trwa ładowanie...

"Ranczo": Serial wraca do jesiennej ramówki

Share
"Ranczo": Serial wraca do jesiennej ramówki
Źródło: AKPA
dj319vw

Dobra wiadomość dla fanów serialu "Ranczo". Telewizyjny hit wraca do jesiennej ramówki. Już w niedzielę 4 września wyemitowany zostanie jego premierowy odcinek.

Wszystko wskazuje jednak na to, że będzie to dziesiąta i zarazem ostatnia seria opowiadająca o przygodach mieszkańców Wilkowyj. Mimo tego na widzów czeka wiele niespodzianek.

dj319vw

Wójt Paweł Kozioł będzie kandydował na prezydenta Polski, co doprowadzi do bezpośrednich zmian na plebanii. Oprócz tego po raz pierwszy pojawią się odcinki, których akcja toczy się w zimowej scenerii i kończy w wigilię Bożego Narodzenia.

Jest to spora zmiana, gdyż od premiery, która miała miejsce w 2006 roku, serial ten prawie za każdym razem pojawiał się wiosną. Mimo iż istnieje szansa na kontynuowanie hitu jego reżyser nie pozostawia złudzeń.

- Wydaje mi się, że jakaś całość została zamknięta. Na obecną chwilę to co mogę powiedzieć to, że to ostatni sezon. Kończyć zawsze jest smutno. Cieszy jednak to, że w momencie gdy kończymy ten serial nie rzucają w nas pomidorami i nie krzyczą: "Skończcie już to!" - powiedział Wojciech Adamczyk w jednym z wywiadów.

Ostatnia seria zawiera trzynaście odcinków, które będą się pojawiały w każdą niedzielę o godzinie 20.25. Będziecie oglądać?

dj319vw

Zobacz także: Dorota Chotecka o serialach i popularności

dj319vw

Podziel się opinią

Share
dj319vw
dj319vw