Trwa ładowanie...
12-07-2012 14:26

"Ranczo": Pręgowski honorowym sołtysem

Share
"Ranczo": Pręgowski honorowym sołtysemŹródło: AFP
dtlolcp

[

]( http://www.fakt.pl )
* Piotr Pręgowski ma powody do zadowolenia! Gwiazdor zorganizował festiwal piosenki ranczerskiej „Wilkowyjce”, którego finał odbędzie się 15 lipca w Skępe nad jeziorem Wielkim. Serialowy Pietrek zdradza nam kulisy tego wydarzenia.*

dtlolcp

– Każdy z uczestników konkursu miał napisać piosenkę i muzykę zainspirowaną serialem „Ranczo”. Zorganizowałem ten festiwal z myślą o tych wszystkich, którzy kochają serial. Nadeszły już wszystkie konkursowe piosenki i muszę przyznać, że powstały genialne rzeczy – jestem pod ogromnym wrażeniem! wszystko wskazuje na to, że będzie wspaniały finałowy koncert – opowiada nam Piotr Pręgowski. Ale to nie koniec niespodzianek. Aktor zdradził nam też, że od niedawna jest pierwszym w Polsce aktorem, który został honorowym sołtysem.

– Otrzymałem tytuł honorowego sołtysa powiatu lipnowskiego i dostałem z tej okazji piękny puchar, natomiast moja żona Ewa jest honorową sołtyską gminy Kikół – opowiada ze śmiechem gwiazdor. Piotr Pręgowski dodał, że bardzo ceni tę nagrodę. – Cieszę się z niej bardziej, niż z Oscara, bo kocham wieś i mieszkam na wsi – podsumowuje. Na razie przed aktorem emocje związane z festiwalem „Wilkowyjce”, potem odda się letniemu wypoczynkowi, a już w sierpniu powraca na plan nowej serii „Rancza”.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Poczytaj więcej o serialach

dtlolcp

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtlolcp
dtlolcp