Trwa ładowanie...
d1478kp

Rafał Maserak bierze ślub. Serce tancerza usidlone

Uchodzi za jednego z najprzystojniejszych tancerzy zaangażowanych w program "Taniec z gwiazdami". To za nim wzdychały telewidzki tanecznego show. Jak się okazuje, tancerz postanowił wziąć ślub.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maserak jest poważnie zakochany.
Maserak jest poważnie zakochany. (ONS.pl)
d1478kp

Przypomnijmy, że Rafał Maserek nigdy nie krył się z tym, że lubi imprezowe życie. W kręgu jego znajomych mówiło się nawet o tym, że jak się zakochał, to tak bez pamięci. Niestety, zazwyczaj nie trwało to długo.

Związki z gwiazdami ma już za sobą. Lata szaleństwa również. Dopiero Małgorzata Lis uspokoiła tancerza, a on dla niej całkowicie się zmienił. Razem z narzeczoną szykują się do ślubu. Zatem wszystkie fanki Maseraka mogą czuć się zawiedzione. Rafał jest zakochany. I z tego, co widać, dość poważnie.

- Rafał bardzo poważnie traktuje tę miłość. Niedawno postanowił oświadczyć się ukochanej, a ona przyjęła zaręczynowy pierścionek. Właśnie przygotowują się do ślubu – zdradził informator "Świat i Ludzie".

d1478kp

Zdaje się, że dopiero osoba, która nie jest związana z show biznesem potrafiła ujarzmić Maseraka. Jak podaje tygodnik "Świat i Ludzie", uroczystość ma się odbyć jeszcze w tym roku.

d1478kp

Podziel się opinią

Share

d1478kp

d1478kp