Trwa ładowanie...
rafał maserak

Rafał Maserak bierze ślub. Serce tancerza usidlone

Uchodzi za jednego z najprzystojniejszych tancerzy zaangażowanych w program "Taniec z gwiazdami". To za nim wzdychały telewidzki tanecznego show. Jak się okazuje, tancerz postanowił wziąć ślub.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Rafał Maserak bierze ślub. Serce tancerza usidloneŹródło: ONS.pl
d3t0wke

Przypomnijmy, że Rafał Maserek nigdy nie krył się z tym, że lubi imprezowe życie. W kręgu jego znajomych mówiło się nawet o tym, że jak się zakochał, to tak bez pamięci. Niestety, zazwyczaj nie trwało to długo.

Związki z gwiazdami ma już za sobą. Lata szaleństwa również. Dopiero Małgorzata Lis uspokoiła tancerza, a on dla niej całkowicie się zmienił. Razem z narzeczoną szykują się do ślubu. Zatem wszystkie fanki Maseraka mogą czuć się zawiedzione. Rafał jest zakochany. I z tego, co widać, dość poważnie.

- Rafał bardzo poważnie traktuje tę miłość. Niedawno postanowił oświadczyć się ukochanej, a ona przyjęła zaręczynowy pierścionek. Właśnie przygotowują się do ślubu – zdradził informator "Świat i Ludzie".

d3t0wke

Zdaje się, że dopiero osoba, która nie jest związana z show biznesem potrafiła ujarzmić Maseraka. Jak podaje tygodnik "Świat i Ludzie", uroczystość ma się odbyć jeszcze w tym roku.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3t0wke

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3t0wke
d3t0wke