Racewicz zagra w serialu "Instynkt"

Racewicz zagra w serialu "Instynkt"
Źródło zdjęć: © Kapif.pl

19.01.2011 14:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )
Czyżby Joanna Racewicz (38 l.) tuż po powrocie do pracy zrezygnowała już z bycia prezenterką na rzecz aktorstwa? Nic podobnego

Gospodyni „Panoramy” rzeczywiście pojawiła się na planie zdjęciowym serialu TVP 2 Instynkt, ale był to jedynie gościnny występ. A rola wcale nie była taka trudna.

Racewicz wcieliła się w postać reporterki telewizyjnej, czyli zagrała... samą siebie. Prezenterka ma przecież spore doświadczenie w przygotowywaniu reportaży, więc nie miała żadnego problemu z swoją rolą. Fachowo przepytała z mikrofonem jedną z gwiazd serialu Marietę Żukowską (29 l.). Dopiero co gruchnęła informacja, że pani Joanna po 5 latach wraca do pracy w „Panoramie”, a teraz pojawiła się na planie filmowym.

Najwidoczniej dziennikarka stara się znajdować sobie zajęcia, by choć na chwilę odsunąć od siebie myśli o tragedii sprzed dziewięciu miesięcy, kiedy w katastrofie smoleńskiej zginął jej mąż Paweł Janeczek (†38 l.).

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Ewa Minge szaleje w Zakopanem

Zobacz także:

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także