Trwa ładowanie...
d44bg5z
anabelle acosta

''Quantico'' powiększa obsadę

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Quantico'' powiększa obsadę
(Instagram)
d44bg5z

Anabelle Acosta dołączyła do obsady serialu "Quantico".

Akcja produkcji koncentruje się wokół młodych agentów FBI, którzy starają się pokazać z jak najlepszej strony w czasie szkolenia w bazie Quantico w Wirginii. Podczas nauki okazuje się, że jeden z rekrutów jest uśpionym terrorystą, odpowiedzialnym za jeden z najpoważniejszych ataków w historii USA od czasu 11 września 2001 roku.

Tate Ellington wcieli się w jednego z agentów, uzdolnionego lingwistycznie hipstera żydowskiego pochodzenia, na co dzień mieszkającego na Brooklynie w Nowym Jorku. Priyanka Chopra sportretuje rekrutkę imieniem Alex Weaver, prześladowaną przez przeszłość, a Josh Hopkins pracującego ze studentami specjalnego agenta FBI, Liama O'Connora. Rick Cosnett zagra Eliasa Harpera byłego adwokata, który zostaje zatrudniony przez przez FBI jako analityk. Mężczyzna jest opisywany jako genialny, bardzo zabawny i sympatyczny oraz otwarcie przyznający się do homoseksualnej orientacji.

d44bg5z

Teraz do obsady dołączyła Anabelle Acosta, która wcieli się w Nathalie Vazquez, byłą policjantkę z Laredo w stanie Teksas.

Pomysłodawcą produkcji jest Josh Safran ("Plotkara", "Smash"). Serial powstaje dla stacji ABC. Premierę wyznaczono na 27 września.

W Polsce program będzie można zobaczyć tuż po amerykańskiej premierze w serwisie Seriale+ na platformie nc+.

Acosta znana jest przede wszystkim dzięki cyklicznej produkcji "Ballers".

d44bg5z

Podziel się opinią

Share
d44bg5z
d44bg5z