Trwa ładowanie...

"Pytanie na śniadanie": Zamachowski rozstaje się z programem!

Share
"Pytanie na śniadanie": Zamachowski rozstaje się z programem!
Źródło: Kapif
d17inor

[

]( http://www.fakt.pl )

d17inor

No i stało się! Zbigniew Zamachowski (52 l.) najwyraźniej nie wytrzymał krytyki i ironicznych uśmieszków kolegów po fachu. Aktor zdecydował, że występy na ekranie u boku ukochanej Moniki Richardson (41 l.) nie są na jego siły - jak dowiedział się Fakt, aktor podjął właśnie decyzję o odejściu z "Pytania na śniadanie".

Z informacji "Faktu" wynika, że Zamachowski już poinformował włodarzy TVP 2 o zakończeniu współpracy z porannym programem. Aktor zrobił bilans swojego prezenterskiego debiutu i nie wyszedł on najlepiej.

Zbigniew Zamachowski stwierdził, że nowa praca zbyt dużo go kosztuje, zarówno w sferze emocjonalnej jak i zawodowej. I choć w "Pytaniu..." świetnie zarabia, bo aż 5 tys. za odcinek, jego pozycja jako wybitnego aktora legła w gruzach.

Jak udało się dowiedzieć "Faktowi", prawdopodobnie w ciągu kilku najbliższych dni stacja zdecyduje co dalej z wakatem. Richardson zostaje bowiem w programie, ale już bez swojego partnera. Nadal nie wiadomo z kim poprowadzi program. Na Woronicza aż huczy od plotek, że Monice tak spodobał się powrót do pasma śniadaniowego TVP 2, że zaczęła mieć chrapkę na jeszcze więcej.

d17inor

Ponoć dziennikarka marzy by zostać jego szefową i już gdzie może wydeptuje ścieżki. Na dziennikarzy poranka padł blady strach, bo Monika Richardson już pokazała, że potrafi być skuteczna.

(fot. Kapif)
Źródło: (fot. Kapif)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d17inor

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d17inor

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17inor
d17inor