Publicystyka"Pytanie na śniadanie": Hubert Urbański w weekendy w programie

"Pytanie na śniadanie": Hubert Urbański w weekendy w programie

"Pytanie na śniadanie": Hubert Urbański w weekendy w programie
Źródło zdjęć: © AKPA

21.02.2012 08:12, aktual.: 25.11.2013 13:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Hubert Urbański współprowadzić będzie sobotnie wydania magazynu ”Pytanie na śniadanie”, które wejdą na antenę Dwójki od marca br. - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Alicja Resich-Modlińska, szefowa ”Pytania na śniadanie”, tłumacząc w rozmowie z Wirtualnemedia.pl ten wybór, podkreśliła, że Hubert Urbański to nie tylko gospodarz programów rozrywkowych, ale dziennikarz o bardzo długim stażu radiowym i autor filmów dokumentalnych.

Na razie nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja, kto będzie partnerką Urbańskiego w prowadzeniu ”Pytanie”. Jak zapewniła portal Wirtualnemedia.pl Resich-Modlińska, nazwisko współprowadzącej powinno być znane we wtorek. Z nieoficjalnych informacji wynika, że może to być Iwona Radziszewska, dotąd prowadząca ”Kawę czy herbatę?” w TVP1.

Sobotnie wydania ”Pytania na śniadanie” mają mieć charakter bardziej lifestylowy niż poradnikowy. Program nadawany będzie od 3 marca br. w soboty o 8.30. Jednocześnie z anteny Jedynki zniknie weekendowa “Kawa czy herbata?”, emitowana oprócz sobót także w niedziele. O tym, że TVP planuje przeniesienie telewizji śniadaniowej z TVP2 do TVP1 pisaliśmy jako pierwsi już miesiąc temu.

Hubert Urbański oprócz ”Pytania na śniadanie” wiosną w TVP2 prowadzić będzie drugą edycję show ”Bitwa na głosy”. Program ten będzie nadawany w soboty o 20.05.

Obraz
© (fot. AKPA)
Obraz
© (fot. AKPA)

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g ) * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także