Trwa ładowanie...
23-10-2012 12:52

"Przyjaciółki": Powstanie 2. sezon

Share
"Przyjaciółki": Powstanie 2. sezonŹródło: Polsat
d3obkxp

Telewizja POLSAT podjęła decyzję o realizacji drugiego sezonu serialu *„Przyjaciółki”, który zadebiutował na antenie stacji tej jesieni.*

Serial gromadzi przed telewizorami średnio 2,4 mln widzów. W obu grupach audytoryjnych zapewnia stacji Polsat pozycję numer jeden w czasie trwania serialu. Kolejny sezon będzie miał 13 odcinków i zostanie wyemitowany na wiosnę 2013 roku.

„Przyjaciółki” to serial Telewizji POLSAT, w którym poznajmy historię czterech przyjaciółek z czasów liceum.Małgorzata Socha w roli porzuconej kobiety z dzieckiem, Joanna Liszowska jako wzięta fryzjerka, Magdalena Stużyńska - niespełniona gospodyni domowa oraz Anita Sokołowska, czyli samotna bizneswoman – to one będą rządzić w naszych domach tej jesieni.

d3obkxp

„Przyjaciółki” to chwilami wzruszająca, a chwilami humorystyczna opowieść o przyjaźni czterech pozornie zwyczajnych kobiet. Spotkają się po latach na zjeździe klasowym, a tam… Oceniające spojrzenia koleżanek, uszczypliwe komentarze, obawa jak wypadnę, czy mam się czym pochwalić? Któż z nas tego nie zna? Klasowa impreza na statku szybko zweryfikuje to co zostało z młodzieńczych marzeń. Droga do szczęścia naszych bohaterek okaże się wyboista, jednak co cztery głowy to nie jedna!

Akcja serialu „Przyjaciółki” dzieje się w Warszawie. Bohaterkami są 30-kilkuletnie kobiety, które poznały się w liceum. Po maturze ich drogi zawodowe się rozeszły, jednak mimo upływu lat nadal utrzymują ze sobą kontakt. Choć każda z bohaterek jest inna: różni je temperament, podejście do życia, wykonywany zawód czy zamożność to jednak mają wiele wspólnego – wszystkie próbują odnaleźć siebie, poradzić sobie z problemami i najnormalniej w świecie ułożyć sobie życie.

Producentem serialu na zlecenie Telewizji POLSAT jest Akson Studio. Reżyseria - Grzegorz Kuczeriszka, scenariusz napisała Beata Pasek.

Serial "Przyjaciółki" emitowany jest co czwartek w Polsacie o godz. 22.00. Zapraszamy!

d3obkxp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3obkxp
d3obkxp