Trwa ładowanie...
21-09-2012 14:57

"Przyjaciółki" pomogły Polsatowi

Share
"Przyjaciółki" pomogły Polsatowi
d2xw2gp

W trakcie emisji trzech pierwszych odcinków *"Przyjaciółek" stacja Polsat była najchętniej oglądaną telewizją w Polsce. Nowy serial zapewnił Polsatowi zdecydowaną pozycję numer jeden w obu grupach audytoryjnych oraz całkowicie zdystansował propozycje konkurencyjnych telewizji.*

Średnia oglądalność trzech pierwszych odcinków „Przyjaciółek” w grupie (16-49) wyniosła 23,29%, a w grupie wszystkich oglądających (4+) 23,5% co przełożyło się na blisko 2,5 mln oglądających. Także wczorajszy odcinek „Przyjaciółek” pokonał konkurencję w obu grupach. W grupie komercyjnej (16-49) „Przyjaciółki” zgromadziły 23,72% widzów, a w grupie wszystkich oglądających (4+) 23,08%, co dało stacji 2,5 mln widzów.

„Przyjaciółki” to nowy serial Telewizji POLSAT, w którym poznajmy historię czterech przyjaciółek z czasów liceum. Małgorzata Socha w roli porzuconej kobiety z dzieckiem, Joanna Liszowska jako wzięta fryzjerka, Magdalena Stużyńska - niespełniona gospodyni domowa oraz Anita Sokołowska, czyli samotna bizneswoman – to one będą rządzić w naszych domach tej jesieni.

d2xw2gp

„Przyjaciółki” to chwilami wzruszająca, a chwilami humorystyczna opowieść o przyjaźni czterech pozornie zwyczajnych kobiet. Spotkają się po latach na zjeździe klasowym, a tam… Oceniające spojrzenia koleżanek, uszczypliwe komentarze, obawa jak wypadnę, czy mam się czym pochwalić? Któż z nas tego nie zna? Klasowa impreza na statku szybko zweryfikuje to co zostało z młodzieńczych marzeń. Droga do szczęścia naszych bohaterek okaże się wyboista, jednak co cztery głowy to nie jedna! Akcja serialu „Przyjaciółki” dzieje się w Warszawie. Bohaterkami są 30-kilkuletnie kobiety, które poznały się w liceum. Po maturze ich drogi zawodowe się rozeszły, jednak mimo upływu lat nadal utrzymują ze sobą kontakt. Choć każda z bohaterek jest inna: różni je temperament, podejście do życia, wykonywany zawód czy zamożność to jednak mają wiele wspólnego – wszystkie próbują odnaleźć siebie,
poradzić sobie z problemami i najnormalniej w świecie ułożyć sobie życie.

Co czeka cztery kobiety? Jak ułożą się ich losy? Czy rzeczywiście prawdą jest, że los zamykając przed nami jedne drzwi, otwiera drugie? Być może na to pytanie pomogą odpowiedzieć „Przyjaciółki” – bardzo prawdziwy serial o prawdziwych kobietach, nie tylko dla kobiet.

„Przyjaciółki” emitowane są co czwartek o godz. 22.00 na antenie Telewizji POLSAT. Serial na zlecenie stacji produkuje Akson Studio. Reżyseria – Grzegorz Kuczeriszka, scenariusz napisała Beata Pasek.

d2xw2gp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xw2gp
d2xw2gp