Trwa ładowanie...
serial przyjaciółki
21-09-2012 17:40

"Przyjaciółki": Paweł zastrasza Ingę

Share
"Przyjaciółki": Paweł zastrasza IngęŹródło: Polsat
d3fjzdx

Co wydarzy się w 4. odcinku serialu *"Przyjaciółki"? Tego Inga kompletnie się nie spodziewała po swoim mężu Andrzeju (Adam Krawczyk). Mieli się rozstać w zgodzie, bez walki ze względu na Hanię (Pola Figurska).*

Niestety, przebiegłość Doroty (Agnieszka Sienkiewicz) i ślepota Andrzeja to mieszkanka wybuchowa! Kochanka namówiła go, aby wynajął prawnika, który szybko i sprawnie rozwiedzie go z Ingą. Na nieszczeście Ingi prawnikiem okazuje się Paweł (Bartek Kasprzykowski). To oznacza prawdziwe kłopoty!

W 4 odcinku "Przyjaciółek" Inga i Andrzej umawiają się na spotkanie, na którym mają ustalić wspólnie zasady rozstania. Nieoczekiwanie Andrzej przychodzi z prawnikiem, którym jest Paweł - mąż Anki (Magdalena Stużyńska). Ingę to totalnie zaskakuje. Szybko zdaje sobie sprawę, że sytuacja wymknęła się jej całkowicie spod kontroli. Do tego jeszcze Paweł czerpie niemal przyjemność z tego, że może ją zgnębić i kompletnie nie przebiera w środkach.

d3fjzdx

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29905,title,Przyjaciolki,serial.html )**

Czym Paweł zagrozi Indze?Jak daleko jest gotów się posunąć? Jak na to zareaguje Andrzej? Czy taki obrót sytuacji ucieszy Dorotę? Kto mógłby pomóc Indze? Jakby tego było mało po spotkaniu Paweł zjawia się w przedszkolu Ingi. Czego tam szuka? Między nimi dochodzi do ostrej wymiany zdań, po której Inga nie ma już złudzeń... Znalazła się w strasznych tarapatach!

Zapraszamy do oglądania 4 odcinka "Przyjaciółek" już w najbliższy czwartek o godz. 22.00 w Polsacie.

d3fjzdx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fjzdx
d3fjzdx