Trwa ładowanie...
serial przyjaciółki
10-04-2013 14:59

"Przyjaciółki": Patrycja wpada w szał

Share
"Przyjaciółki": Patrycja wpada w szał
d4aoyam

Już jutro w *"Przyjaciółkach": Dziewczyny pocą się na siłowni (foto), Socha rozwodzi się, Liszowska dostaje szału, Stużyńska upija się u teściowej, a Sokołowska opowiada o gorącej nocy z Krawczykiem - co jeszcze wydarzy się w w jutrzejszym odcinku "Przyjaciółek"?*

Zuza zwierza się przyjaciółkom z nocy spędzonej z Łukaszem

Zuza (Anita Sokołowska) wyjawia przyjaciółkom, że podczas wyjazdu służbowego spędziła noc z Łukaszem (Mikołaj Krawczyk). Twierdzi, że nowy kolega nic dla niej nie znaczy. Ale czy na pewno? Łukasz nie da jej zbyt szybko o sobie zapomnieć… Tymczasem Wojtek (Lesław Żurek) zagaduje Zuzę i proponuje, aby zostali przyjaciółmi. Zapewnia, że nic już do niej nie czuje. Zuza jest załamana.

Inga (Małgorzata Socha) rozwodzi się

Przed Ingą sprawa rozwodowa. Przejmuje się nią. Wywołuje ona w niej mnóstwo wspomnień i refleksji. Pociesza się, że to jedynie kwestia formalności – uzgodniła z Andrzejem (Adam Krawczyk) wszelkie sporne sprawy łącznie z alimentami i prawem do opieki nad Hanią. Po rozprawie byli małżonkowie są w nienajlepszych nastojach. Przed salą rozwodową spotykają Dorotę (Agnieszka Sienkiewicz) i Rafała (Michał Rolnicki). Dorota wpada na pomysł, aby uczcić rozwód uroczystą kolacją z szampanem. Inga jest oburzona. Dla niej rozwód to żaden powód do radości. Rafał nie rozumie zachowania Ingi. Jego zdaniem, Gruszewska powinna czuć ulgę – w końcu udało jej się uwolnić od mężczyzny, który ją zdradził. Zdziwi się jeszcze bardziej, gdy Inga poprosi, aby zostawił ją samą. Czyżby naprawdę żałowała decyzji o rozwodzie?

d4aoyam

Patrycja (Joanna Liszowska) wpada w szał

Michał opowiada Patrycji o sytuacji, gdy został przyłapany przez Zuzę na pocieszaniu zapłakanej Sylwii. Patrycja wpada w szał. Robi mu karczemną awanturę. Kilka ostrych słów usłyszy także Sylwia. Czy Kochan uwierzy w czyste intencje Michała?

Anka (Magdalena Stużyńska)upija się na imprezie u teściowej

Podczas rodzinnego obiadu u Marii (Ewa Kasprzyk) Anka nie wytrzymuje napięcia - Paweł wyraźnie ją ignoruje, adorując żonę kuzyna. Strzelecka sięga po kieliszek.

Pogaduchy Przyjaciółek na siłowni

Podczas treningu na siłowni Inga wyjawia przyjaciółkom, że poważnie rozważa odejście z pracy. Niepokoi ją dziwaczne zachowanie Janusza (Mariusz Drężęk). Zuza przysłuchuje się z dezaprobatą – samotna rozwódka bez pracy nie brzmi zachęcająco.

Zapraszamy do oglądania "Przyjaciółek" już jutro o godz. 21.00 w Telewizji POLSAT!

d4aoyam
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4aoyam
d4aoyam