Trwa ładowanie...
04-05-2012 12:53

"Przyjaciółki": Nowa rola Małgosi Sochy

"Przyjaciółki": Nowa rola Małgosi SochyŹródło: Kapif.pl
d1k46q0

[

]( http://www.fakt.pl )
Małgorzata Socha kilka miesięcy temu wyznała, że chce zostać mamą. Teraz rzadko bywa na salonach i nie przyjmuje nowych propozycji. Czyżby była w końcu gotowa na zrealizowanie tego marzenia?

d1k46q0

Przed rokiem Małgorzata Socha była jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek. Ale teraz zdecydowanie zwolniła tempo. Aktorka gra aktualnie tylko w „Na Wspólnej” i bardzo uważnie rozważa wszystkie nowe propozycje.Ostatnio zgodziła się jedynie wystąpić w serialu „Przyjaciółki” u boku Joanny Liszowskiej, ale tylko dlatego, że jego realizacja nie będzie zbyt rychła.

– Małgosia na razie nagra pilota, dalsze odcinki będą nagrywane dopiero, gdy przypadnie on widzom do gustu – mówi nam znajomy gwiazdy.

Sochę, która jest uważana za ikonę mody rzadko można spotkać również na warszawskich salonach. Kiedyś w zawsze nienagannie dobranym stroju brylowała prawie na każdej imprezie, teraz próżno jej wyglądać nawet na prestiżowych pokazach mody. Ostatnio nie zaszczyciła swoją obecnością nawet Macieja Zienia, który prezentował swoją najnowszą kolekcję. Dlaczego Socha tak unika blasku fleszy?

– Małgosia dobrze wie, że w pewnym momencie trzeba dać publiczności trochę odpocząć – mówi nam znajomy gwiazdy. – Teraz woli bardziej kameralne występy. Cieszy się, że może rozwijać swój warsztat w teatrze. Jest zaszczycona, że może grać z Piotrem Fronczewskim – mówi jej znajomy. Ale to niejedyny powód.

d1k46q0

Małgosia w końcu postanowiła się zająć swoim życiem osobistym. Chce mieć więcej czasu dla męża i rodziny. – Dla Małgosi zawsze ważna w życiu była równowaga. W pewnym momencie dla kariery bardzo wiele poświęciła, pracowała przez kilkanaście godzin dziennie, czas nadrobić zaległości – twierdzi jej przyjaciel.

Przed kilkoma miesiącami gwiazda wyznała w jednym z wywiadów: Jedno dziecko to dla mnie za mało. Z moją energią muszę mieć od razu co najmniej dwoje. Czyżby więc powoli przygotowywała się do najważniejszej roli w swoim życiu – roli mamy?

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Poczytaj więcej o serialach

d1k46q0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1k46q0