Trwa ładowanie...
Małgorzata Socha
26-03-2014 13:45

"Przyjaciółki": niecodzienne spotkanie Ingi

"Przyjaciółki": niecodzienne spotkanie IngiŹródło: mat. dystrybutora
d1szxy4
d1szxy4

To będzie dzień pełen wrażeń dla Ingi (Małgorzata Socha). Czekając w nowym mieszkaniu na hydraulika nie przypuszcza nawet, że okaże się nim jeden z natrętnych mężczyzn wydzwaniających do niej z erotycznej infolinii.
Gruszewska zostaje sama z mężczyzną, który składa jej dosyć niecodzienną propozycję… Czy Inga się na nią zgodzi? Czy grozi jej niebezpieczeństwo? Jakby tego było mało niespodziankę szykuje dla niej Dorota (Agnieszka Sienkiewicz)…Oddaje jej męża… Jaki będzie finał spotkania Gruszczewskiej z partnerką byłego męża? Czy Inga pozwoli Andrzejowi wrócić (Adam Krawczyk)?

Czy związek Zuzy i Wojtka przetrwa kolejną kłótnię? Między partnerami dochodzi do kolejnej ostrej wymiany zdań. Perfekcyjna Pani Dyrektor za wszelką cenę broni swojej niezależności. Nie zgadza się aby ukochany przemeblowywał jej życie. Jednak czy na pewno tego chce? Czy zarządzająca twardą ręką pani dyrektor okaże się także wrażliwą i czułą partnerką? Czy wreszcie ugnie się i odda wodze w ręce ukochanego? Jedno jest pewne, spotkanie z chorą matką (Dorota Kolak) wyzwoli w Zuzie pokłady emocji o których ona sama nie miała pojęcia.

Zapraszamy na kolejny odcinek "Przyjaciółek" już jutro o godz. 21.00

d1szxy4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1szxy4