"Przyjaciele" wracają do TVN7

"Przyjaciele" wracają do TVN7
Źródło zdjęć: © TVN

09.03.2010 15:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dalszy ciąg przygody szóstki przyjaciół, którzy pomimo wkroczenia w etap dorosłości nie potrafią się w nim odnaleźć. Każdy z 30-minutowego odcinka opowiada historię, której bohaterami są Monica, Rachel, Phoebe, Joey, Chandler i Ross - mieszkańcy Nowego Jorku. Szósty sezon „Przyjaciół” od 9 marca na antenie TVN 7.

„Przyjaciele” to pełen ciepła i uroku serial komediowy ukazujący losy grupy przyjaciół. Łączy ich wiele - mieszkają sami w wielkim mieście i szukają swego miejsca w życiu. Każde z nich marzy o wielkiej miłości, pragnie zrobić karierę i poznać smak szczęścia.

Niestety czasem w pogoni za spełnieniem napotykamy więcej pytań niż odpowiedzi. Niepewni, rozdarci zwracamy się o pomoc do ludzi, którym najbardziej ufamy - do przyjaciół. Oni zastępują nam rodzinę, kiedy jesteśmy daleko od domu i cenią za to, kim naprawdę jesteśmy. A co najważniejsze - umieją cieszyć się z naszych sukcesów, a nie tylko płakać nad nieszczęściem.

Monica (COURTENEY COX) na wszystko, co posiada, musiała ciężko zapracować. Z pozoru cyniczna, tak naprawdę szalenie wrażliwa i uczuciowa dzięki wsparciu przyjaciół nie ustaje w poszukiwaniach miłości swego życia. Rachel (JENNIFER ANISTON) to rozpieszczona jedynaczka z portfelem pełnym kart kredytowych ojca. Zostawiła narzeczonego przed ołtarzem, po tym jak zdała sobie sprawę, że bardziej zależy jej na prezentach ślubnych niż na panu młodym. Ross (DAVID SCHWIMMER) niedawno dowiedział się, iż jego ukochana żona jest lesbijką. Romantyczny i bardzo inteligentny ze strachem myśli o konieczności układana sobie życia na nowo. Chandler (MATTHEW PERRY) utrzymuje się na powierzchni tylko dzięki swemu poczuciu humoru, Joey (MATT LeBLANC) natomiast kocha kobiety, sport i przede wszystkim... siebie. Trochę postrzelona Phoebe (LISA KUDROW) utrzymuje się ze sprzedaży spinek na ulicach i gry na gitarze. W każdym potrafi znaleźć okruch dobra, dlatego zakochuje się w różnych, często bardzo dziwnych osobach. Cała szóstka
przyjaciół jest zaś dla siebie podporą i wsparciem zarówno w złych, jak i w dobrych chwilach.

Szósta seria „Przyjaciół”, która pojawi się na antenie TVN 7 od 9 marca będzie dla widzów okazją do oderwania się od własnych kłopotów i przeniesienia do ciepłego świata szóstki „Przyjaciół”. Emisja w dni powszednie o godzinie 19.05.

Zobacz także:

[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://teleshow.wp.pl/cichopek-zatrudnila-sobowtora-6026595951911553g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

JAK ZMIENIALI SIĘ BOHATEROWIE „KLANU”? ]( http://teleshow.wp.pl/bohaterowie-klanu-jak-zmienili-sie-przez-tyle-lat-6026596496319105g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także