Trwa ładowanie...
przyjaciele

''Przyjaciele'' bez Chandlera

Share
''Przyjaciele'' bez Chandlera
d39ga7r

Fani nie doczekają się takie powrotu "Przyjaciół", na jaki liczyli.

Stacja NBC szykuje specjalny program w hołdzie reżyserowi Jamesowi Burrowsowi, który nakręcił dla telewizji 1000 odcinków, w tym takich produkcji jak "Zdrówko" czy "Frasier" oraz 15 epizodów "Przyjaciół". Z tej właśnie okazji obsada "Przyjaciół" miała ponownie pojawić się w telewizji.

d39ga7r

Szef stacji, Bob Greenblatt, szybko ostudził entuzjazm sympatyków sitcomu, podkreślając, że trudno będzie zebrać wszystkich w jednym miejscu. Teraz okazuje się, że na pewno w projekt nie będzie osobiście zaangażowany Matthew Perry czyli serialowy Chandler Bing. Rzeczniczka aktora, Lisa Kasteler, poinformowała, iż przebywa on obecnie w Londynie, gdzie przygotowuje się do sztuki "The End of Longing", która wchodzi na afisz 2 lutego. Specjalny program w NBC planowany jest na 21 lutego. Jedynym rozwiązaniem jest nagranie przez Perry'ego materiału na potrzeby show.

Cykl "Przyjaciele" emitowany był przez 10 lat, do maja 2004 roku. Finałowy odcinek obejrzało ponad 50 milionów Amerykanów. Obecnie w Polsce sitcom można oglądać na Comedy Central i Comedy Central Family.

Matthew Perry ostatnio grał w serialu "Dziwna para".

d39ga7r

Podziel się opinią

Share
d39ga7r
d39ga7r