Trwa ładowanie...

Przybylska zastąpi Marczuk-Pazurę?!

Przybylska zastąpi Marczuk-Pazurę?!Źródło: tvn
d4istsy
d4istsy

Choć nowa edycja "You can dance" zbliża się do nas wielkimi krokami, producenci wciąż nie potwierdzili, kto zasiądzie w fotelu trzeciego jurora. Są jednak pewne przecieki.

Odkąd Weronika Marczuk-Pazura zrezygnowała ze współpracy z TVN-em, plotki na temat jej zastępczyni zaczęły wyrastać z tabloidów niczym grzyby po deszczu. Choć jedna z teorii głosi, że nowym jurorem będzie zwyciężczyni X edycji "Tańca z gwiazdami" - czyli Natasza Urbańska lub Anna Mucha, pojawiły się nowe informacje.

Serwis tabloidu Super Express donosi, że producenci show mają nowy plan i chcą zmienić dotychczasowy format i zatrudnić czwartego jurora, w którego miałaby się wcielić Przybylska właśnie.

- "Już wcześniej miała być twarzą TVN. Miała pewny fotel jako juror w debiutującym wiosną 2008 r. programie "Mam Talent". Jednak plany jej ukochanego Jarosława Bieniuka, zawodowego piłkarza, zatrzymały ją w Turcji. Jej miejsce zajęła więc Małgorzata Foremniak" - donosi se.pl. Na ile te plotki są prawdziwe - dowiemy się już wkrótce. Osobiście, nie możemy nadziwić się producentowi programu, który po raz kolejny chce, aby profesjonalnych tancerzy oceniały osoby, które z tańcem nie mają nic wspólnego.

d4istsy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4istsy