Przybylska zastąpi Marczuk-Pazurę?!

Przybylska zastąpi Marczuk-Pazurę?!
Źródło zdjęć: © tvn

09.02.2010 09:30, aktual.: 25.11.2013 10:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Choć nowa edycja "You can dance" zbliża się do nas wielkimi krokami, producenci wciąż nie potwierdzili, kto zasiądzie w fotelu trzeciego jurora. Są jednak pewne przecieki.

Odkąd Weronika Marczuk-Pazura zrezygnowała ze współpracy z TVN-em, plotki na temat jej zastępczyni zaczęły wyrastać z tabloidów niczym grzyby po deszczu. Choć jedna z teorii głosi, że nowym jurorem będzie zwyciężczyni X edycji "Tańca z gwiazdami" - czyli Natasza Urbańska lub Anna Mucha, pojawiły się nowe informacje.

Serwis tabloidu Super Express donosi, że producenci show mają nowy plan i chcą zmienić dotychczasowy format i zatrudnić czwartego jurora, w którego miałaby się wcielić Przybylska właśnie.

- "Już wcześniej miała być twarzą TVN. Miała pewny fotel jako juror w debiutującym wiosną 2008 r. programie "Mam Talent". Jednak plany jej ukochanego Jarosława Bieniuka, zawodowego piłkarza, zatrzymały ją w Turcji. Jej miejsce zajęła więc Małgorzata Foremniak" - donosi se.pl. Na ile te plotki są prawdziwe - dowiemy się już wkrótce. Osobiście, nie możemy nadziwić się producentowi programu, który po raz kolejny chce, aby profesjonalnych tancerzy oceniały osoby, które z tańcem nie mają nic wspólnego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także