Trwa ładowanie...

"Prosto w serce: Artur oświadczy się Monice

Share
"Prosto w serce: Artur oświadczy się MoniceŹródło: TVN
d1gb2cz

W serialu *"Prosto w serce" perfidne gierki Konstancji zaczynają przynosić wymierne korzyści. W najbliższych odcinkach dojdzie do prawdziwej karuzeli zdarzeń, włącznie z podwójnymi oświadczeniami.*

Artur ostatnio pocałował Monikę, a już niebawem będzie chciał się jej oświadczyć. W kolejnym odcinku powtórzy się pocałunek, ale to jeszcze nie koniec wielkich emocji.

Przebiegła Konstancja tak namiesza w głowie Arturowi, że ten w jednym z nadchodzących odcinków poprosi o rękę Konstancję. Zrobi to dla dobra dzieci, które nie będą zbytnio zachwycone całą sytuacją.

d1gb2cz

A sama Konstancja zapomni szybko o miłości do Artura, gdy zacznie całować ją... Cezary. Więcej do zobaczenia w kolejnych odcinkach "Prosto w serce".

Zobacz także:

[

CAŁA PRAWDA O MAĆKU Z "KLANU". TEGO O NIM NIE WIECIE! ZASKAKUJĄCE FAKTY ]( http://teleshow.wp.pl/gid,8062,img,265369,fototemat.html )
[

JAK SIĘ ZMIENIŁY CIAŁA GWIAZD "SŁONECZNEGO PATROLU"? SZOK! ]( http://teleshow.wp.pl/gid,7994,fototemat.html )
[

WYZWOLONA TELEWIZJA! ICH PIERSI GRAJĄ GŁÓWNĄ ROLĘ ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

BYŁA GENIALNYM DZIECKIEM. DZISIAJ ZACHWYCA URODĄ ]( http://film.wp.pl/zlote-dziecko-hollywood-stalo-sie-kobieta-6025275677496449g )

d1gb2cz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gb2cz
d1gb2cz