Program TV na wtorek– ”Botoks”, ”Oczy węża”, ”12 rund 3” [07‑05-2019]

Program TV na wtorek– ”Botoks”, ”Oczy węża”, ”12 rund 3” [07-05-2019]
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

07.05.2019 08:15, aktual.: 07.05.2019 13:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program TV na wtorek – 7 maja 2019. Dziś w TV zobaczymy hit w reżyserii Patryka Vegi pt. ”Botoks”, dramat kryminalny ”Oczy węża”, a także film akcji ”12 rund 3. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

”Botoks” – program TV na wtorek 07.05.2019

Szpital ukazany w "Botoksie" to nie fikcja z popularnych seriali czy folderów prywatnych sieci medycznych. To zakład pracy, gdzie codziennie wylewa się krew, pot i łzy. W jego murach splatają się losy czterech kobiet. Daniela (Olga Bołądź)
pracę w służbie zdrowia zaczyna jako ratowniczka medyczna, jeżdżąc na akcje z bratem Darkiem (Tomasz Oświeciński)
. Poddając się licznym zabiegom medycyny estetycznej, z brzydkiego kaczątka zmienia się w bezwzględną, odnoszącą sukcesy przedstawicielkę koncernu farmaceutycznego
”Botoks” – 20:05, Polsat

”Botoks” – zwiastun filmu

”Oczy węża” – program TV na wtorek 07.05.2019

Rick Santoro, detektyw z Atlantic City, wybiera się na walkę bokserską, w której bierze udział jego szkolny kolega. Wśród widzów jest sekretarz obrony USA w asyście ochroniarzy, którymi kieruje Kevin Dunne, prywatnie przyjaciel Ricka. W momencie gdy Tyler pada na ringu, ktoś strzela do sekretarza obrony. Rick i Kevin rozpoczynają śledztwo. Poszukują młodej kobiety, która była przy sekretarzu w momencie zamachu. Rick dowiaduje się od Tylera, że zapłacono mu, by w odpowiednim momencie padł na deski.
Oczy węża” – 21:00, TVN 7

”Oczy węża”– zwiastun filmu

”12 rund 3”– program TV na wtorek 07.05.2019

Policyjny detektyw John Shaw, który został ranny podczas akcji, powraca po przerwie na służbę i odkrywa, że kilku z jego zasłużonych kolegów jest uwikłanych w korupcję. Winni nie wahają się przed niczym, by odzyskać zdobyte przez niego przeciw nim dowody i nie dopuścić, by prawda wyszła na jaw.
12 rund 3” – 21:50, TV 4

”12 rund 3” – zwiastun filmu

”Czas zabijania” – program TV na wtorek 07.05.2019

Missisipi. Dwóch białych mężczyzn gwałci dziesięcioletnią Murzynkę. Jej ojciec, Carl Lee Hailey, postanawia wymierzyć sprawiedliwość i zabija napastników. Ambitny prawnik, Jake Brigance, podejmuje się jego obrony przed sądem. Sprzymierzeńcami Jake'a zostają: były mentor Lucien Wilbanks, koleżanka po fachu Ellen Roark i przyjaciel Harry Rex Vonner. Brat jednego z zabitych gwałcicieli mobilizuje członków Ku-Klux-Klanu. Dochodzi do zamieszek i aktów wandalizmu, wzmagają się uprzedzenia rasowe. Lecz prawnicy nie rezygnują ze sprawy.
Czas zabijania” – 20:00, TV Puls

Czas zabijania” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (33)
Zobacz także