Trwa ładowanie...

Program TV na środę – "Faceci w czerni 3", "Głupi i głupszy bardziej", "Tożsamość Bourne’a" [05-06-2019]

Program TV na środę – 5 czerwca 2019. Dziś w TV zobaczymy film science fiction "Faceci w czerni 3", kultową komedię "Głupi i głupszy bardziej" oraz film sensacyjny "Tożsamość Bourne’a". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Share
Program TV na środę – "Faceci w czerni 3", "Głupi i głupszy bardziej", "Tożsamość Bourne’a" [05-06-2019]
Źródło: East News
d2r8bfu

"Faceci w czerni 3" – program TV na środę 05.06.2019

Agent J od lat próbuje zrozumieć i polubić sarkastycznego i małomównego partnera, który wciąż jest dla niego zagadką. Gdy życie K i los planety są zagrożone, J decyduje się na desperacki krok. Mężczyzna wyrusza w podróż w czasie, żeby przywrócić sprawom właściwy bieg i pokrzyżować plany diabolicznego kosmity Borisa. Podczas niesamowitej podróży agent stwierdza, że wszechświat wciąż ma przed nim wiele tajemnic.
"Faceci w czerni 3" – 20:05, Polsat

"Faceci w czerni 3" – zwiastun filmu

"Głupi i głupszy bardziej" – program TV na środę 05.06.2019

Minęło 20 lat od czasu, gdy Harry i Lloyd przemierzyli Stany Zjednoczone, by odnaleźć tajemniczą piękną nieznajomą, która pozostawiła w ich rękach walizkę pełną dolarów. Harry odkrywa, że jest chory. Potrzebny jest przeszczep nerki. Dawcą może być tylko osoba spokrewniona. Okazuje się, że mężczyzna ma dorosłą córę, Penny, która mieszka z przybranymi rodzicami - cenionym naukowcem Pinchelowem i jego małżonką Adele. Lloyd, który wyobraża sobie związek z córką przyjaciela, dołącza do niego. Wyruszają w podróż pełną zwariowanych zdarzeń.
"Głupi i głupszy bardziej" – 22:15, Polsat

"Głupi i głupszy bardziej" – zwiastun filmu

"Tożsamość Bourne’a" – program TV na środę 05.06.2019

Niedaleko wybrzeży Marsylii załoga kutra rybackiego wyławia z morza nieprzytomnego mężczyznę. W jego ciele tkwią dwa pociski oraz implant z wyświetlanym kodem cyfrowym - numerem konta bankowego. Okazuje się, że ranny nie zna swojej tożsamości. Wysadzony na brzeg wyrusza do Szwajcarii. W skrytce bankowej znajduje kilka paszportów z własnym zdjęciem, wystawionych na różne nazwiska, broń i znaczną ilość gotówki. Orientuje się, że jest śledzony. Stopniowo odkrywa, że prawdopodobnie nazywa się Jason Bourne i jest pracującym dla CIA płatnym zabójcą.
"Tożsamość Bourne’a" – 21:30, TVN

"Tożsamość Bourne’a" – zwiastun filmu

"Niepokonani"– program TV na środę 05.06.2019

W 1940 roku grupa śmiałków pochodzących z różnych krajów ucieka z gułagu. Bez mapy i kompasu uciekinierzy podejmują się niemożliwego. Z Syberii przez tajgę, wyżyny Mongolii, pustynię Gobi, Tybet i Himalaje docierają aż do Indii. Niezwykła podróż przez sześć tysięcy kilometrów pełna jest heroicznej walki o przetrwanie. Pomimo różnic kulturowych i barier językowych przyświeca im wspólny cel - chcą odzyskać utraconą wolność. Nie sprzyjają im mordercze mrozy i nieznośny upał. Przemierzają pieszo najbardziej niezwykłe i niebezpieczne rejony świata.
"Niepokonani" – 20:00, TV Puls

"Niepokonani" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d2r8bfu

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2r8bfu
d2r8bfu