Trwa ładowanie...

Program TV na środę – "Armageddon", "Mały", "Tylko ty" [19-06-2019]

Program TV na środę – 19 czerwca 2019. Dziś w TV zobaczymy film apokaliptyczny "Armageddon" oraz komedie jak "Mały" czy "Tylko ty". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na środę – "Armageddon", "Mały", "Tylko ty" [19-06-2019]Źródło: Materiały prasowe
d3dku5y
d3dku5y

"Armageddon" – program TV na środę 19.06.2019

Szef NASA Dan Truman i jego zespół odkrywają, że w stronę Ziemi zmierza olbrzymia asteroida, powierzchnią równa Teksasowi. Jej zderzenie z planetą spowoduje zagładę. Truman pospiesznie opracowuje plan ocalenia. Jego koncepcja zakłada dotarcie do asteroidy promem kosmicznym i umieszczenie ładunków nuklearnych w wywierconych wcześniej otworach. Ich wybuch rozerwie asteroidę. Truman zwraca się o pomoc do Harry'ego Stampera, specjalisty w dziedzinie wiertnictwa.

"Armageddon" – 20:00, TV Puls

"Armegeddon" – zwiastun filmu

"Mały" – program TV na środę 19.06.2019

Uciekając przed policją po kradzieży diamentu, Calvin Simms, który jest liliputem, i jego partner Percy podrzucają bezcenny kamień do torebki Vanessy Edwards. Chcąc go teraz odzyskać, Calvin odkrywa, że mąż Vanessy, Darryl, opętany jest pragnieniem zostania ojcem. Udaje więc porzucone dziecko, pozostawione pod drzwiami młodej pary. Za wszelką cenę musi odnaleźć diament, zanim Vanessa i Darryl zorientują się w mistyfikacji.

"Mały" – 20:05, Polsat

"Mały" – zwiastun filmu

"Tylko ty" – program TV na środę 19.06.2019

Faith Corvatch ma 28 lat. Jest nauczycielką w szkole w Pittsburghu. Kobieta wierzy w przeznaczenie; interesuje się magią i przepowiedniami. W wieku 11 lat dowiedziała się, że jej życiowym partnerem zostanie Damon Bradley. Faith nigdy nie zapomniała o wróżbie, ale postanowiła ułożyć sobie życie. Planuje ślub z Dwaynem. Kilka dni przed ślubem Faith odbiera telefon od kolegi przyszłego męża. Mężczyzna nazywa się Damon Bradley i wybiera się w podróż do Wenecji. Faith postanawia wyruszyć do Europy, by się z nim spotkać.

"Tylko ty" – 20:10, TVP 2

"Tylko ty" – zwiastun filmu

"Duma i uprzedzenie" – program TV na środę 19.06.2019

Rodzina Bennetów nie należy do zamożnych, a jej niewielki majątek ma wkrótce przejąć antypatyczny kuzyn, Collins. Według pani Bennet jedynym sposobem na wyjście z kłopotów finansowych jest korzystne zamążpójście pięciu córek. Doskonałą okazją do zrealizowania matrymonialnych planów staje się przyjazd zamożnego arystokraty, Charlesa Bingleya, który zakochuje się z wzajemnością w najstarszej córce Bennetów, Jane. Przyjaciel nowego sąsiada, William Darcy, nie robi na Lizzie dobrego wrażenia. Każde ich kolejne spotkanie kończy się kłótnią.

"Duma i uprzedzenie" – 20:00, TVN 7

"Duma i uprzedzenie” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d3dku5y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dku5y