Trwa ładowanie...

Program TV na poniedziałek – ”Avatar”, "Psy", ”Mgła” [25-03-2019]

Program TV na poniedziałek – 25 marca 2019. Dziś w TV obejrzymy kultowy polski film ”Psy”, film science fiction ”Avatar” oraz horror ”Mgła”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Program TV na poniedziałek – ”Avatar”, "Psy", ”Mgła” [25-03-2019] Źródło: East News
d4jjuh8

”Avatar” – program TV na poniedziałek 25.03.2019

Sparaliżowany były komandos Jake Sully otrzymuje propozycję, która może mu przywrócić sprawność ruchową. Jedzie na Pandorę - księżyc planety Polyphemus w układzie Alfa-Centauri. Celem realizowanego tam programu jest uzyskanie dostępu do pokładów minerału o nazwie Unobtainium. Pierwsi ludzie zjawili się na Pandorze przed 30 laty. Od tego momentu atmosfera między Ziemianami a zamieszkującymi Pandorę Na'vi jest napięta. Gdy księżniczka Neytiri ratuje Jake'owi życie, ten dołącza do Na'vi. Tymczasem wojna między rasami jest nieunikniona...
Avatar” – 20:10, Polsat

”Avatar” – zwiastun filmu

”Psy”– program TV na poniedziałek 25.03.2019

Franz Maurer, długoletni funkcjonariusz SB, zostaje przeniesiony do policji kryminalnej. Bierze udział w akcji skierowanej przeciwko międzynarodowej grupie przestępczej. Podczas działań, których celem jest ujęcie gangsterów, giną trzej policjanci z oddziału Franza. Oficer domyśla się, że na tak brawurowy krok mogli się zdobyć tylko dawni pracownicy SB. Maurer poprzysięga zemstę. Próbuje namówić do współpracy Ola, którego wyrzucono z policji. Nie wie, że dawny kolega ma już nowych zwierzchników i znalazł się po przeciwnej stronie.
Psy” – 20:00, TVN 7

”Psy" – zwiastun filmu

”Mgła” – program TV na poniedziałek 25.03.2019

W przeddzień setnej rocznicy powstania małego miasteczka na wybrzeżu stary rybak opowiada grupie dzieci historię Antonio Bay, która mówi, że miejscowość powstała przez przelanie krwi niewinnych ludzi, którzy zginęli w katastrofie statku. Sprawcami tej zbrodni byli pierwsi osadnicy. W noc rocznicy na horyzoncie pojawia się tajemnicza gęsta mgła. Na morzu giną rybacy jednego z kutrów. Sprzęty elektryczne w miasteczku zaczynają wariować. Mgła zbliża się do Antonio Bay. Strach ogarnia wszystkich mieszkańców.
Mgła” – 23:35, TVN 7

”Mgła” – zwiastun filmu

”Nieobliczalny” – program TV na poniedziałek 25.03.2019

Skorumpowani agenci CIA wykorzystują byłego kolegę, Jacka Fostera, do przemycenia śmiertelnego wirusa poza Stany Zjednoczone. Ten, nieświadomy intrygi, w którą został wmieszany, zabiera córkę w podróż po Europie. Dziewczyna zostaje porwana przez tajemniczego agenta. By ją uratować, Jack musi wkroczyć do świata międzynarodowego szpiegostwa.
”Nieobliczalny” – 20:00, TV Puls

”Nieobliczalny” – zwiastun filmu

”Nie oglądaj się” – program TV na poniedziałek 25.03.2019

Mając osiem lat dziennikarka Jeanne przeżyła wypadek, którego skutkiem była amnezja. Kobieta stara się odtworzyć przeszłość na kartach powieści autobiograficznej. Niebawem pisarka zauważa, że rzeczywistość wokół niej się zmienia. Dostrzega też metamorfozę, której ulegają jej twarz i ciało. Mąż, Teo, oraz matka Nadia nie potwierdzają jej spostrzeżeń. Pewnego dnia Jeanne znajduje intrygujące zdjęcie wśród rzeczy matki. Fotografia naprowadza ją na ślad pewnej Włoszki. Od tej chwili dziennikarka zaczyna odkrywać przeszłość.
”Nie oglądaj się” – 22:00, WP TV

”Nie oglądaj się” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4jjuh8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jjuh8