Program TV na piątek – "Transformers", "Sala samobójców", "PolandJa" [05‑04-2019]

Program TV na piątek – "Transformers", "Sala samobójców", "PolandJa" [05-04-2019]
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

05.04.2019 10:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program TV na piątek – 5 kwietnia 2019. Dziś w TV obejrzymy kultowy film science-fiction “Transformers” z Megan Fox, hitowy dramat “Sala samobójców” oraz komedię ”PolandJa” z Izabelą Kuną i Pawłem Domagałą. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

"Transformers" – program TV na piątek 05.04.2019

Kilka milionów lat temu na planecie Cybertron wybucha wojna pomiędzy dwoma gatunkami inteligentnych robotów: szlachetnymi Autobotami i bezwzględnymi Deceptikonami. Walki trwają do dziś. O zwycięstwie zadecyduje zdobycie zaginionego źródła wielkiej mocy, które znajduje się na Ziemi. Roboty przybywają na naszą planetę. Cenny przedmiot oraz zahibernowany przywódca Deceptikonów, Megatron, znajdują się obecnie w laboratorium tajnej agencji rządowej USA Strefa 7. Sam próbuje zaimponować Mikaeli, więc zabiera ją na przejażdżkę. Okazuje się, że jego autem jest Bumblebee, jeden z Autobotów. Tym samym młodzi znajdują się w samym centrum wojny maszyn.

Film był nominowany do Oscara w trzech kategoriach: najlepsze efekty specjalne, najlepszy dźwięk oraz najlepszy montaż dźwięku.

"Transformers" – 20:00, TVN

“Transformers” - zwiastun filmu

"Sala samobójców" – program TV na piątek 05.04.2019

Dominik przygotowuje się do matury. Jego rodzice większą uwagę poświęcają karierze i romansom, ale zapewniają mu wszelkie wygody. Jest zafascynowany kolegą z liceum, z którym dla żartu całuje się na studniówce. Wkrótce Aleksander upokarza Dominika. Skompromitowany chłopak nie jest w stanie pojawiać się w szkole, dlatego zamyka się we własnym pokoju i ucieka do wirtualnej rzeczywistości. Tam poznaje tajemniczą Sylwię, która dawno wycofała się z prawdziwego życia. Relacja ta doprowadzi jednak do tragedii.

"Sala samobójców" – 20:45, Polsat 2

“Sala samobójców” - zwiastun filmu

"PolandJa" – program TV na piątek 05.04.2019

Kilkoro mieszkańców Warszawy odwiedza bar z kebabami w centrum stolicy. Są z różnych warstw i grup społecznych - milionerzy, którzy postawili karierę ponad rodzicę, przez nietypowi podróżnicy, zmęczone pracą w korporacji kobiety, dilerzy narkotyków, wracający z misji żołnierze, wykładowcy, studentki dorabiające jako panie do towarzystwa. Każdy z klientów niepozornego lokalu w ciągu doby przeżywa zaskakujące perypetie, które zmieniają jego życie i zmuszają do refleksji na temat polskości, tolerancji oraz przyszłości.

"PolandJa" – 22:05, Polsat
“PolandJa” - zwiastun filmu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (29)
Zobacz także