Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę – "Infiltracja", "Shrek Trzeci" i "Generał Nil" [24-02-2019]

Program TV na niedzielę 24 lutego. Dziś w telewizji m.in. "Infiltracja", "Shrek Trzeci" i "Generał Nil". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć w telewizji.

Program TV na niedzielę – "Infiltracja", "Shrek Trzeci" i "Generał Nil" [24-02-2019]Źródło: Materiały prasowe
d1ftmyn

Program TV na niedzielę [24-02-2019]

"Infiltracja" (thriller) - 20:00 TVN FABUŁA (Program TV na niedzielę 24 lutego)

Południowy Boston. Policja stanowa pracuje nad ściśle tajnym projektem, którego założeniem jest walka z mafią. Agent Billy Costigan (Leonardo DiCaprio) ma niezauważalnie wniknąć w jej szeregi i zdobyć zaufanie bossa Franka Costella (Jack Nicholson)
. Tymczasem pracę w jednostce dochodzeniowej w Massachusetts rozpoczyna bystry i ambitny Colin Sullivan (Matt Damon)
, który ma szpiegować dla mafiosa. Chłopak szybko wspina się po szczeblach kariery i staje się członkiem doborowego grona kilku inspektorów mających dostęp do poufnych informacji.

"Shrek Trzeci" (film animowany)
- 20:00 TVN (Program TV na niedzielę 24 lutego)

Kolejna odsłona przygód najpopularniejszego ogra na świecie. Gdy władca Zasiedmiogórogrodu poważnie podupada na zdrowiu, na swojego następcę wyznacza Shreka. Nieobyty w dworskiej etykiecie zięć nie chce podejmować się wymagającego zadania. Postanawia znaleźć kogoś na zastępstwo. Idealnym kandydatem wydaje się zbuntowany kuzyn Fiony, Artie. Ogr postanawia sprowadzić go do królestwa. Sytuacja komplikuje się, gdy tuż przed wyprawą żona oznajmia mu, że zostanie ojcem.

"Generał Nil" (film biograficzny) - 20:00 TVP Kultura (Program TV na niedzielę 24 lutego)

Syberia, 1947 r. Po kilkudziesięciu miesiącach katorżniczej pracy w radzieckim łagrze na Uralu kolejarz Walenty Gdanicki wraca do Polski. Ten wychudzony, przedwcześnie postarzały mężczyzna to w rzeczywistości gen. August Emil Fieldorf pseudonim Nil, były dowódca Kierownictwa Dywersji Komendy Głównej Armii Krajowej. "Kedyw" przeprowadził szereg spektakularnych akcji zbrojnych przeciwko Niemcom. Jedną z nich był zamach na dowódcę SS i policji Franza Kutscherę, którego dokonano 1 lutego 1944 r. w Warszawie. W 1945 r. Fieldorf jako Walenty Gdanicki został przypadkowo zatrzymany przez NKWD i zesłany do ZSRR.

"Gliniarz z Beverly Hills" (komedia) - 20:00 Paramount Channel (Program TV na niedzielę 24 lutego)

Policjant z Detroit, Axel Foley (Eddie Murphy)
, zamierza wyjaśnić zagadkową śmierć swojego przyjaciela Mikeya Tandino (James Russo)
, który został zamordowany. Detektyw jedzie do Beverly Hills. Odkrywa, że kolega zbyt wiele wiedział o nielegalnych interesach swojego pracodawcy, Victora Maitlanda (Steven Berkoff)
. Axel podejrzewa, że to on zlecił zabójstwo. O swoich przypuszczeniach informuje miejscową policję. Porucznik Andrew Bogomil (Ronny Cox)
nie podziela jego zdania.

"Być jak Kazimierz Deyna" (komedia) - 20:00 Kino Polska (Program TV na niedzielę 24 lutego)

Rok 1977. Kazimierz Deyna strzela wspaniałego gola w meczu z Portugalią. Tego samego dnia rodzi się pierworodny syn Stefana (Przemysław Bluszcz)
i Zosi (Gabriela Muskała). Mężczyzna uznaje to za znak. Od tej chwili wierzy, że chłopca (Aleksander Staruch) czeka pełna sukcesów piłkarska kariera i nadaje mu imię na cześć wielkiego strzelca. Po kilku latach Kazik (Marcin Korcz)
do upadłego trenuje pod okiem ojca, ale nie odnosi w futbolu żadnych sukcesów. Stefan uparcie jednak wierzy, że chłopcu przeznaczone jest w przyszłości miejsce w reprezentacji kraju.

"Armageddon" (film katastroficzny)
- 20:00 TV PULS (Program TV na niedzielę 24 lutego)

Światu grozi zagłada. Według obliczeń dokonanych przez NASA za osiemnaście dni ma dojść do zderzenia ogromnej asteroidy z Ziemią. Szansą na ocalenie może być dotarcie do obiektu promem kosmicznym, przewiercenie go i umieszczenie w otworach ładunków nuklearnych, których wybuch spowoduje zmianę trasy lotu asteroidy. Szef NASA (Billy Bob Thornton) wzywa więc z Teksasu na pomoc Harry'ego S. Stampera (Bruce Willis)
, specjalistę w dziedzinie wiertnictwa. Harry i jego sprawdzeni ludzie przechodzą w centrum lotów kosmicznych przyspieszone szkolenie, po czym wyruszają w kosmos.

"Spotlight" (dramat) - 22:00 TV 4 (Program TV na niedzielę 24 lutego)

Rok 2002, Boston. Nowy redaktor naczelny "Globe", Marty Baron (Liev Schreiber)
, zleca podwładnym opisanie sprawy księdza, oskarżonego o wieloletnie seksualne wykorzystywanie dzieci. Walter "Robby" Robinson (Michael Keaton)
, Sacha Pfeiffer (Rachel McAdams)
, Mike Rezendes (Mark Ruffalo)
oraz Matt Carroll (Brian d'Arcy James) rozpoczynają dziennikarskie śledztwo. Kontaktują się z adwokatem ofiar, Garabedianem (Stanley Tucci). Docierają także do dorosłych już osób, które w dzieciństwie były molestowane przez duchownego pedofila. Niebawem odkrywają, że ksiądz był częścią przestępczej siatki pedofilskiej w Kościele katolickim, a władze kościelne przez lata ukrywały jej działalność.

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

Źródło: tv.wp.pl

d1ftmyn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ftmyn