Trwa ładowanie...

Program TV na dziś – 30.07

W poniedziałkowym programie TV znajdziemy dużo produkcji dla fanów kina akcji. W ramówce znalazły się m.in. „Fuks”, „Niepowstrzymany” i „ Opętany”.

Program TV na dziś – 30.07Źródło: iStock.com
d46jllz
d46jllz

O krok od kolejowej katastrofy

W programie TV na dzisiaj znalazł się thriller „Niepowstrzymany” w reżyserii Tony’ ego Scotta. Produkcja z 2010 roku to spora dawka emocji dla widzów o mocnych nerwach. Frank Barnes jest doświadczonym maszynistą, który lubi swoją pracę. Niestety nie dawno przydzielono mu na szkolenie młodego kierownika pociągu Willa Colsona. Mężczyźni nie darzą się sympatią, ale najważniejsze jest dla nich, aby ładunek cennego cynku dotarł do celu. Na stacji Fuller Yard dochodzi do ogromnych zaniedbań. Z powodu popełnionego błędu w drogę rusza niekierowany przez nikogo pociąg. Sytuacja jest bardzo niebezpieczna ponieważ w jednym z wagonów znajdują się duże ilości płynnego fenolu. Jego wyciek może doprowadzić do prawdziwej katastrofy ekologicznej. Na domiar złego okazuje się, że niebezpieczny skład pędzi na kursie kolizyjnym z lokomotywą Barnesa. Bezpieczeństwo setek ludzi zależy od współpracy skłóconych mężczyzn. Jeśli ich misja się nie powiedzie, dojdzie do ogromnej tragedii. Film ten można obejrzeć o 20:05 w Polsacie.

Polska komedia od TVP 2

„Fuks” to film nakręcony przez Macieja Dutkiewicza. Jego głównym bohaterem jest Aleks. Młody chłopak, który pragnie zemsty na nieuczciwym przedsiębiorcy Tadeuszu Bagińskim. Pewnej nocy chłopakowi udaje się zmylić ochronę mafiosa i ukraść mu drogi samochód. Na tym jednak nie przestaje. Nawiązuje współpracę z Sonią, sekretarką Bagińskiego, aby z jej pomocą dokonać ponownej kradzieży na nieuczciwym biznesmenie. Wszystkie działania podejmowane przez chłopaka mają na celu odpłacenie się przestępcy za krzywdy, których doznał Aleks i jego matka. W głównych rolach zobaczymy takie gwiazdy jak Maciej Stuhr, Janusz Gajos czy Adam Ferency. Początek filmu o godzinie 20:45.

Dawka emocji od TVN 7

Film „Opętany” to remake koreańskiej produkcji „Jungdok”. Jess jest szczęśliwą żoną artysty Ryana. Małżeństwo wiedzie spokojne i dostatnie życie. Sytuacja zmienia się, kiedy wprowadza się do nich Roman – brat Ryana. Mężczyzna właśnie opuścił mury więzienia, a rodzina postanowiła mu pomóc w powrocie do normalności. Życie rodziny komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy mężczyźni biorą udział w wypadku samochodowym. Obaj zapadają w śpiączkę, z której pierwszy wybudza się były więzień. Po przebudzeniu Roman jest przekonany, że Jess jest jego żoną. Taka sytuacja z pewnością nie przyniesie niczego dobrego. Początek transmisji o 20:00 w TVN 7.

d46jllz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46jllz