Trwa ładowanie...
25-11-2015 16:19

Program "The Voice of Poland" znika z anteny!

Program "The Voice of Poland" znika z anteny!Źródło: AKPA
d2ne7e5
d2ne7e5

Wiosną show nie wróci na antenę. Wszystko dlatego, że producenci potrzebują więcej czasu na przygotowanie się do realizacji zdjęć. Dłuższe oczekiwanie na to muzyczne widowisko sprawia również, że widzów przybywa, a jego formuła im się nie nudzi.

- To fantastyczny program, a polska edycja jest jedną z najlepszych realizacji tego formatu na świecie. Obejrzałem ostatnio niemiecką wersję, różnica między nią a naszą jest jak między niebem, a ziemią - ocenia dyrektor TVP2 w wywiadzie dla Wirtualnemedia.pl.

Aktualna, szósta edycja "The Voice of Poland" została wyemitowana dokładnie po roku od poprzedniej. Dzięki tej przerwie oglądalność programu wzrosła. Dodatkowo wprowadzono również kilka innowacji. Po pierwsze pojawił się tak zwany V-Reporter Rezigiusz, który prezentuje kulisy show, po drugie powstała specjalna aplikacja mobilna, pozwalająca widzom na ocenianie uczestników.

TVP2 planuje wyemitować wiosną 2016 zupełnie nowe produkcje, jednak póki co, stacja nie zdradza żadnych szczegółów. Wiernym fanom „The Voice of Poland” pozostaje cierpliwie czekać na kolejną edycję show. Będziecie oglądać?

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d2ne7e5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ne7e5