Prestiżowy kanał FX w Polsce

Prestiżowy kanał FX w Polsce
Źródło zdjęć: © FX Networks

03.12.2007 11:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Producent kanałów Fox Life, Baby TV i National Geographic Channel chce wprowadzić w pierwszej połowie 2008 roku skierowany głównie do mężczyzn kanał FX. Jak informuje Press, w sprawie właśnie trwają rozmowy z operatorami kablowymi i satelitarnymi.

Fox International Channels wraz z uruchomieniem polskiej wersji kanału FX, chciałoby także poszerzyć zasięg dostępnej u nas stacji Fox Life, która dostępna jest w Cyfrze+, Cyfrowym Polsacie oraz w wybranych sieciach kablowych.

Obecnie na terenie Polski spółka zajmuje się produkcją National Geographic Channel, National Geographic HD, National Geographic Wild, Baby TV oraz Fox Life. Wkrótce ma do nich dołączyć również Fox Crime.

Przypomnijmy, kanał FX emitowany w USA jest domem znakomitych produkcji serialowych, które w krótkim czasie podbiły cały glob. Właśnie tu emitowane są m.in. niepokojąco doskonały serial "Nip/ tuck: Bez skazy", nasycony cynizmem "The Riches", brutalny i szczery "The Shield: świat glin", skandaliczny i mocny "Dirt " oraz rewelacyjny serial Damages: Odszkodowanie".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także