Trwa ładowanie...
TLC
09-06-2014 13:35

Premiera programu "Pogotowie Nowy Jork" 10 czerwca na TLC

Premiera programu "Pogotowie Nowy Jork" 10 czerwca na TLCŹródło: TLC
d46ahi7
d46ahi7

Misją lekarzy jest sprawienie, by ich podopieczni jak najszybciej wrócili do zdrowia i zaczęli cieszyć się pełnią życia. Premiera „Pogotowia Nowy Jork” we wtorek, 10 czerwca, o godzinie 22:00, na kanale TLC.

Seria „Pogotowie Nowy Jork” przedstawia kulisy pracy nowojorskich lekarzy, od których wymaga się, by w trudnych sytuacjach zachowywali zimną krew i umiejętnie balansowali na granicy życia oraz śmierci. Kompetentni i pewni swoich umiejętności, potrafią dodać nie tylko siły, ale również wiary pacjentom oraz ich rodzinom. Historie przedstawione w programie nieraz chwytają za serce, a chwile smutku przeplatają się z momentami radości.

Na szpitalnych korytarzach równie często słychać śmiech, co krzyk i płacz. Najważniejsze jednak, że pacjenci nie są tutaj postrzegani jedynie jako kolejne przypadki medyczne. Za każdym z nich stoi inna, często bardzo wzruszająca historia.

d46ahi7

Widzowie będą mieli okazję z bliska przyjrzeć się skomplikowanym zabiegom i dowiedzieć się, jakie możliwości oferuje współczesna medycyna. Okaże się, że dostęp do nowoczesnych zdobyczy nauki nie zawsze jest gwarancją sukcesu. Nawet najlepsi eksperci, stawiając czoła skomplikowanym przypadkom, często będą musieli zdać się na na przysłowiowy łut szcześcia.

Lekarze szpitala Presbyterian Hospital postarają się pomóc m.in. potrąconemu przez taksówkarza rowerzyście. Będą też próbowali rozwikłać zagadkę dziwnej choroby, której jeden z pacjentów nabawił się podczas wyjazdu do Las Vegas. Nie obędzie się też bez ran postrzałowych i poparzeń. O pomoc do lekarzy zgłaszać się będą zarówno dorośli, jak i dzieci, bogaci i biedni, szeregowi pracownicy i biznesmani. Żadna prośba nie pozostanie bez odpowiedzi. Premiera „Pogotowia Nowy Jork” już 10 czerwca, we wtorek, o godzinie 22:00 na TLC.

d46ahi7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46ahi7