Trwa ładowanie...
13-05-2014 13:28

Premiera programu Medium na tropie 16 maja na kanale ID

Premiera programu Medium na tropie 16 maja na kanale ID
d2b29dc
d2b29dc

Każda zbrodnia niesie ze sobą wiele pytań, jednak nie zawsze udaje się znaleźć odpowiedzi na wszystkie z nich. Gdy tradycyjne metody zawodzą, z pomocą przychodzi Vicky Monroe. W poszczególnych odcinkach „Medium na tropie” widzowie będą mogli z bliska przyjrzeć się jej pracy. Jasnowidzka zgłębi niewyjaśnione sprawy morderstw, poszukując odpowiedzi na najtrudniejsze pytania. Zbada m.in. zniknięcie 21-letniego Johnny’ego Pereza z San Antonio w Teksasie. Po latach bezskutecznych poszukiwań w końcu dojdzie do przełomu. Rodzina chłopaka dowie się o aresztowaniu Jacka Kinga, który może być powiązany z zaginięciem Johnny’ego. Dowody będą jednak niejednoznaczne, dlatego Monroe spróbuje skontaktować się z duchami rodziny Pereza oraz Kinga, mając nadzieję, że dowie się, co stało się owej feralnej nocy, gdy zaginął Johnny…

W jednym z odcinków parapsycholog odwiedzi też Ohio, gdzie zbada sprawę zabójstwa Brendy Borowski. Vicky będzie przekonana, że kluczem do rozwiązania zagadki mogą być dziwne sny najbliższych kobiety. Jasnowidzka spróbuje także skontaktować się z duchem Vikky Overstreet, aby poznać okoliczności jej tragicznej śmierci. Czy Monroe uda się dojść do prawdy? Czy zmarli pomogą jej w rozwikłaniu trudnych do wyjaśnienia spraw?

Oprócz pomocy rodzinom ofiar, Vicky będzie także odwiedzać w więzieniach najgroźniejszych przestępców, którzy za swoje zbrodnie otrzymali najwyższe wyroki. Niektórzy z nich zgodzą się na nawiązanie kontaktu z duchami ich ofiar. Czy otrzymają przebaczenie? Jak skończą się spotkania pierwszego stopnia zbrodniarzy z ludźmi, którym odebrali życie? Premiera programu 16 maja, w piątek, o godzinie 21:30, na kanale ID.

d2b29dc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2b29dc