Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
zapowiedź

Premiera "Konstruktów"

Share
Premiera "Konstruktów"
Źródło: komiks.wp.pl
d3tgzq4

Na sklepowe półki komiksy trafiły 12 lipca 2011 roku. Numer 2,5 liczy sobie 28 stron i jest dostępny za 5,9 PLN. Pełnoprawny numer 3 liczy 36 stron i kosztuje 6,9 PLN.

Streszczenia obu tytułów są niezwykle enigmatyczne i, jak zwykle w przypadku tej serii, jednych zaintrygują innych zirytują. Oto one:

"Konstrukt 2,5": Wejdź do baru mlecznego K(o)rova i podsłuchaj dziwaczną rozmowę Uśmiechniętych Gości na temat sztuki zmieniającej rzeczywistość. Dowiedz się [już na trzeciej stronie komiksu] dlaczego Jil chce zerwać z Tinim! Co pocznie Tini na nowej drodze życia?

  • kto znajduje się na najniższym poziomie Konstrukcji? Jaką wiadomość przekazało Mięsnej Kobiecie żywe nagranie odnalezione w jednym z pomieszczeń stacji?
  • Człowiek Farba znajduje swój mózg!
  • DOOMSDAY!
d3tgzq4

"Konstrukt 3": Coś wydostało się z jednego z pomieszczeń Konstrukcji. Odziane w zielony, gumowy strój i czerwone gogle maszeruje po opuszczonych korytarzach stacji. Tymczasem Emil Aumbach uzbrojony we "wzmacniacz myśli" staje oko w oko z Filipem Stixem! Kto przeżyje nieuchronne starcie?

Co jest prawdą a co fikcją w tym chorym festiwalu zapomnienia?
Kim jest, lub kim nie jest Filip Stix?
Kim jest Emil Aumbach?
Czym jest Konstrukcja?

  • ostateczne (?) starcie Eryka Horowitza z Uśmiechniętymi Gośćmi, którego miejscem będzie dzień wczorajszy!
d3tgzq4

Podziel się opinią

Share
d3tgzq4
d3tgzq4